Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éltetek valaha távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek valaha távkapcsolatban (külföld-Magyaro. )? mennyi ideig voltatok így távol? Milyen sűrűn találkoztatok?

Figyelt kérdés

tehát pl fél évig voltatok így aztán megint egy országban laktatok? vagy mennyi ideig tartott a távollét? előtte meddig jártatok? mi lett a vége?

köszönöm


2011. jún. 7. 09:59
 1/8 anonim válasza:
Egy haveromnak a csaja, 4 év együttlét után kiment angliába dolgozni. Azóta félévente egyszer találkoznak, ez így megy már 2 éve, és úgy tűnik semmi gond. Neten beszélnek azért gyakran. Szerintem ha már régóta együtt vagytok és igazán szeretitek egymást akkor semmi nem állhat az utatokba. Én is itt hagyom a barátnőmet és kimegyek dolgozni, ha valóban szeretjük egymást akkor kibírjuk h havonta-kéthavonta egyszer jövök haza, ha meg nem akkor mégse ő volt az ideálom.(1 éve vagyunk együtt)
2011. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
románia - spanyolorszag tavkapcsolat volt, elotte ket es fel evet jartunk ... tobb mint 7 honapot voltunk tavol egymastol... ezalatt ketszer talalkoztunk, karacsonyra kuldott jegyet latogassam meg, majd o jott haza aprilisba 10 napot, aztan majusba megint kuldott jegyet menjek ki en is ... most egyutt vagyunk ...
2011. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi épp most élünk külön, 4 éve jártunk, 3,5 évet éltünk együtt, mikor én hazajöttem, most ő még mindig külföldön van, 8hónapja élünk távkapcsolatban. Ezalatt 5x találkoztunk, volt, hogy 3 hétre, volt, hogy csak 1 napra. Most még nem tudjuk, hogy ez meddig fog tartani. De kitartunk egymás mellett. Lehet már júliusban ismét együtt élünk majd, de az is lehet, hogy még több, mint egy évet külön leszünk...Kibírható a távkapcsolat egy stabil kapcsolatnál. Egy friss kapcsolatban viszont szerintem nem egyszerű...
2011. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 éve jártunk, amikor én kimentem Angliába 1 évre. Egyszer meglátogatott, amúgy meg kb. kéthetente írtunk levelet egymásnak, és hetente telefonáltunk. Számítógép közelben nem voltam, sőt a legközelebbi posta is egy órányi gyalogútra volt. Kivártuk egymást, majd miután hazajöttem, még kb. 1 évig voltunk együtt, aztán szakítottunk.

Azóta mindketten családos, boldog emberek vagyunk, így a legjobb. HÁt ez volt. :)

2011. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hónap együttlét után a katona párom fél év külszolgálatra ment ki. Félidőnél hazajött egy hétre, egyébként neten tartottuk a kapcsolatot. Jelenleg az esküvőnket tervezzük. Lesz még ilyen sokszor (fél-egy éves külszolgálatok), de egyáltalán nem bánom, fél lábon is ki lehet bírni ha egy kapcsolat valóban komoly.
2011. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 évig voltunk együtt és a barátnöm nagyon ragaszkodó típus volt, 2 hónapra mentünk, két különbözö örszágba és ahogy azt a megérzésem mondta, egy hónap után már más volt neki...kedden még szerelmének nevezett és a találkozást, közös életünket terveztük, szerdán meg már nem volt szerelmes. Legalább öszinte volt, mert bevallotta, hogy a pénz motiválta, hiszen egy 20 évvel idösebb pasinak értelemszerüen több ambíciója van.


Hát ez lett a vége. Megalázás, önbizalom porig rombolása, de tulajdonképpen nyerem vele.

2011. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi országon belül 300km távolságra.5hónapig.akkor másfél éve voltunk együtt.azóta már egy helyen élünk.
2011. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hònap egyûttlét utàn végetért az ôsztôndìjam amit kaptam, ìgy haza kellett mennem, mert épp a diploma elôtt àlltam... Januàr végén mentem haza, legkôzelebb àprilisba jôtt meglàtogatni 2hétre aztàn azutàn Jùnius végén a diplomaosztòmra :) Egyûtt visszajôttûnk ide ahol ô él! Tavaly karàcsonykor eljegyeztûk egymàst, de még most is nehéz ha mondjuk egy hetet nem vagyunk egyûtt... Nem jò, de kibìrhatò, a tàvolsàg a kis szerelmeket eloltja a nagyokat meg làngra lobbantja, igaz!
2011. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!