Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen bókokat mondanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bókokat mondanátok egy srácnak ami elfogadható és rájön belőle hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Olyan mondatokat írjatok, ami bármilyen helyzetben elhangozhat, akár úgy is hogy azelőtt nem nagyon beszélgettünk, csak tudja meg belőle hogy tetszik nekem, érdeklődöm iránta, vagy csak neki önbizalomnövelő és nem ciki egy lánynak elmondani.
2009. márc. 19. 23:05
 1/3 anonim válasza:
100%

Jól nézel ki ma!

Jó a pólód/gatyád!

Tetszik az illatod! :)

Szépek a szemeid!

Mióta gyúrsz?

Jól áll neked ez a póló/gatya/pulcsi/cipõ/kabát!

2009. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Igazából tudom hogy nem a lánynak kéne bókolnia, de akiről szó van eléggé félénk és ezzel szeretném a bizalmát elnyerni hogy jól érezze magát közelemben és szimpatikus legyek neki.
2009. márc. 19. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az korszak elmúlt, hogy kinek kell bókolni. Bátorítsd, aztán majd lép ő.



25/f

2009. márc. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!