Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a pasikat ha egy lánynak több a tapasztalata?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és az a baj? hogy nekem több futó kalandom volt a páromnak viszont én vagyok a 2. akivel lefeküdt.

Másképp csinálnám ha újrakezdhetném és szégyellem is,a páromnak letagadom a dolgokat mert sajnos itt mindenki ismer mindenkit és 1-2 sztorim a fülébe jutott és nem tetszett neki.Tegnap ráis kérdezett a volt barátomra,aki 32 éves hogy

hallotta hogy jártam vele és milyen gáz.Én tagadtam mindent,de nem hitt nekem hiába csak hallott a dologról és azt mondta utálja ha hazudnak neki,de én akkoris tagadtam.

Olyan rossz ez így,de nem lehetek őszinte vele mert akkor tuti szakítana velem,amúgy olyan jól elvagyunk.

Viszont így meg hazudnom kell és ki tudja mit fog még megtudni...


2008. febr. 21. 07:58
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!

Nincs abba semmi rossz ha egy leány tapasztaltabb mint egy férfi.

Én 20 vagyok és most lett vége egy 32 éves pasival.

Mondjuk ö elég gáz volt tényleg de nem minden idös hapsi ilyen.Kifogtam a legrosszabbat!

Ne szomorodj el ha igazán fontos vagy neki akkor nem kellene hogy zavarja!

Mond meg neki hogy fátylat a múltra és éljünk a jelennek.

Ha viszont ö ezt nem fogadja el akkor már te is tudod hogy ott baj van!

Sok sikert!

2008. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!