Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 30 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 30 éves pasi mit tud szeretni egy 50 éves nőben?

Figyelt kérdés
mit tudhat az a nő amivel igy meglehet fogni egy fiatal srácot több évre is??
2011. jún. 10. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól megértik egymást? Támaszai egymásnak? Hasonló a humoruk? Azonos a felfogásuk sok dologban?


Istenem...

2011. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
esetleg pénz???
2011. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mostani páromról van szó megmondom nektek,és együtt volt ezzel a nővel 6 évig és mondta nekem hogy engem nem fog már ugy szeretni mint ezt a nöt meg a volt barátnöjét mert már érte sok csalodás és ö már kinöt abból hogy meglegyen bolondulva egy nőért is. szarul esett mert én 20 éves vagyok és mivel lehetett jobb ő mint én? :(
2011. jún. 10. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha műfogsora van, azt kiveszi, és nem fogaz.
2011. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezzel az 50 éves nővel volt együtt 6 évig? Akkor meg is van a megoldás. Ő tudja csak a volt párodat boldoggá tenni,nem véletlenül voltak együtt 6 évig. Megtalálta az igazit,majd neked is el fog jönni az életedben.

Szerintem örülj neki hogy megszabadultál egy ilyen férfitől,én már akkor ott hagytam volna mikor azt mondta hogy nem fog téged igazán szeretni,mert mások megbántották. Nem te tehetsz arról hogy neki mások milyen fájdalmat okoztak. Ezt valószínűleg ő is tudta csak ez volt a kifogás. Ne bánkódj miatta,inkább örülj hogy megszabadultál tőle!

2011. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó: ez loool xD xD


Szerintem picit anyakomplexusos. Ennyi.

2011. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát... a ráncai? vagy a műfogsora talán? xD
2011. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de most komolyan kérdezzem. mert ez nekem olyan bántó :(
2011. jún. 10. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor a nő csak 44 volt:)a pasi 24,így azért már jobban hangzik:D:D:Danyakompleszus meg kizárva,mert akkor nem jött volna most össze veled...felejtsd el,ő nem szerelmes beléd,akár hogy is fáj ez neked...eddig őt bántották,most ő fog bántani téged:S:Skinek jóez??menj amíg nem lesz késő....
2011. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen más egy 50 éves és gy 20 éves nő. Mást tud adni egyszerűen. Nem is értem egy 50 éves nő után hogyan tudott összejönni egy 20 évessel. Ha egy 50 évessel jól megértették egymást akkor valószínű egy 20 évessel nem fog működni. Tapasztalat.


30f

2011. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!