Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen, hogy a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, hogy a szeretőm idehozza hozzánk kertipartyba a leendő nőjét? Nemsokára érkeznek. Kedvesnek kéne lennem. Pf. 24/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy mi van?
2011. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És az milyen, hogy te szeretőt tartasz...? Pf.
2011. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Tuti kamukérdés. Ilyenkor kertiparti??:D
2011. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D::D
2011. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerető meg leendő nő... miivaaan?
2011. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor látom csak én nem értem a kérdést.

Tehát kerti partit szervezel, gondolom barátokkal, vagy családdal és elhívtad a szeretődet?

Ha igaz a kérdés, akkor elvileg semmi közöd, hozzá, hogy kit visz magával, mert csak dugtok, de semmi több.

Nekem viszont erősen sántít ez a kérdés és az is, hogy ennyi idősen nem tudod értelmesen megfogalmazni.

2011. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hadd vigye! Szeretőd? Most mi a bajod hogy másik lánnyal van? Lehet hogy ha nem r.banckodnál akkor te kellenél neki barátnőnek nem egy másik lány. Úgyhogy ja! Kedvesnek kéne lenned. Meg magadba szállni egy cseppet.
2011. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hirtelen gondolat volt, amit gyorsan kiírtam magamból. 2,5 év után sajnos megcsaltam a barátom, ennek már fél éve. Nem egyszerű megcsalásról szó, viszonyról. (ezt ne részletezzük, eléggé gerinctelen dolog, igen, jogosak a fricskák.) A "szeretőm" gyakori vendég nálunk, ilyen "jóbarátok" feelingben élünk, mindig van nálunk valaki, és igen: ilyenkor kertiparty. Holnap nincs meló, miért ne??

Volt itt a nővel (randiztak/nak), elmentek moziba, és még visszajönnek... Nehezen kezelem. A párom nyilván könnyen, mivel nem akarom megbántani= nem tud semmit. ...És annak a hozzászólónak is igazat kell adjak, aki azt írta, semmi közöm hozzá. De azért furcsa...

Végül,-bár sejthetitek- a kérdés nem kamu, a megfogalmazás valóban zavaros volt.

2011. jún. 12. 22:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem én hívtam meg. Jön magától, vagy inkább a barátom invitálására. Kb 2 napja felhívott, nem-e gond, ha a mai napon nőt is hoz magával. Azt mondtam, h nem, felőlem aztán....... De azért hozzátettem ma: van pofája.... (tudom: nekem is....:( )
2011. jún. 12. 22:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál hogy szakítanod kéne a barátoddal? Még az előtt hogy kiderülne hogy fél éve komplett hülyét csinálsz belőle. Ezzel jobban bántod ha kiderül, mint azzal hogy ha csak úgy simán elhagyod. Szerintem itt a legtöbbször nem is az van a háttérben hogy mennyire sajnáljuk a másikat (hiszen akkor nem csalnánk meg), hanem az hogy be vagyunk tojva attól hogy két szék között a pad alatt végezzük. Félünk váltani. Sok minden miatt. Most csak az egyszerűség kedvéért fogalmaztam TSZ/1. személyben. Én nem vagyok ilyen helyzetben hála istennek. Na az az igazi gerinctelenség szerintem ha az ember nem meri elhagyni a párját úgy hogy már másba szerelmes. Nincs tekintettel a párjára. Hiszen ki tud úgy valóban boldog lenni hogy csak szánalomból és gyávaságból van vele a másik, mi közben az már rég mással prüntyölget szenvedéllyel, szerelemmel. Ahogy a szavaidból kiveszem, ti (a háromszög) egy baráti társasággal bírtok nagyjából. Komolyan azt hiszed hogy fél év után senki nem látja rajtatok, rajtad, nem sejtik vagy tudják akár hogy ti együtt gyűritek össze a lepedőt? Biztos lehetsz benne hogy van egy-két olyan ember akinek ez nem lenne meglepetés ha napvilágot látna a sztori. Ha nem is kerül nyilvánosságra ez a dolog, előttük még akkor is annyira, de annyira megalázod a barátodat ezzel. Ezt nem sajnálod? Mert hiába te vagy a szemükben a szemét lotyó, de a barátod meg a szerencsétlen pára akinek a barátnőjét már hónapok óta kúrogatja a haverja és neki nem tűnik fel semmi. Valamelyikkel szakíts mindenképp. Vegyél erőt magadon, mert jól látod, undorító amit teszel. Ja és csak azért ne maradj a barátoddal mert a szeretődnek úgy amúgy nem kellesz.
2011. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!