Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy telefon hangba. Egy éve munkakapcsolatom van egy sráccal, akinek nagyon kedves hangja van. Voltatok már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Még sosem találkoztunk, de már a magánügyeinket is kibeszéltük. Folyton rá gondolok, de sajnos ő nősember, így reménytelen a dolog.
2009. márc. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy távkapcsolatom,egyszer találkoztunk összesen,nem mondom h szerelmes vagyok belé,de mi is mindent megosztunk egymással..de sztem inkább keress vki olyat aki élőben ott van neked és szingli!
2009. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt egyszer egy ilyen srác az életemben, hogy egy jó ideig csak telefonon beszélgettünk. teljesen elvarázsolt a hangja, egy helyes, vonzó fiút képzeltem a hang mögé. na de mikor élőben találkoztunk... kb egy világ omlott össze bennem, olyan randa volt szegény.
2009. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
85%

Voltam ilyen helyzetben, pont abban az időben, mikor bejött az iwiw. Ott megláttam, egy világ tört össze bennem. Így viszonylag könnyen átértékeltem a kapcsolatot, barátivá szelídültünk. Évente egyszer még most is beszélünk, mindketten megházasodtunk, gyereket vállaltunk.

Arra viszont emlékszem, nagyon tudtam szenvedni, órákat beszélgettünk, a vonzalom kölcsönös volt, de nem voltunk függetlenek, ezért nem találkoztunk.

2009. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Láttam én is őt az iwiw-en, nem nagyon tetszett, de az érzés továbbra is bennem él.

Lehet, hogy másik beszállítót fogok keresni, akkor nem hallom többet őt...

2009. márc. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!