Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "szerelnétek le" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szerelnétek le" az illetőt? Jó kis beszólásokat kérek!

Figyelt kérdés

Párommal szeretjük egymást, és a kapcsolatunkba nincsenek is nagyobb konfliktusforrások (leszámítva egy embert.) Ez az illető egy fiú.


Próbál közénk éket verni. Nem örül a haverja boldogságának, hogy végre vagyok én, egy lány aki mellett boldog. Irigykedett kezdetben, aztán pedig féltékeny lett, és onnantól jöttek a különféle beszólásai, amik miatt összevesztünk. Összeuszított minket nem egyszer.


Párom ezeket jól lereagálta, de én elvesztettem mindig a fejemet és a páromon csattant legtöbbször az ostor. A srác pedig élvezte hogy beugrottam a csapdába.


Sajnos annyira megutáltam ezt a fiút ezek miatt a gonosz húzásai miatt, hogy ha csak a nevét hallom, már elharapnám a torkát.


LÉNYEG:

Mostanában folyton azzal jön, hogy

- De jó lenne ha ketten lennének megint a párommal mert egész nap iszogathatnának és bulizhatnának.

- A srác első kérdése, akárhová is mentnk (ketten a párommal) vagy ment a párom, hogy "voltak jó csajok ott?"


Azért kérdezi mert engem akar hergelni, vagy ennyire nehéz felfognia hogy nem szingli a haverja már?


Ti milyen válasszal, beszólással szerelnétek le egy olyan fogyatékos, idióta, gyerekes felfogású egyént, aki nem ért a szép szóból, csak az alázásból?


23/ l


2011. jún. 13. 19:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy 1 éve vagyok együtt a párommal. Nem használ az ha lekoptatjuk mert úgyis felbukkan, és akkor abban a pár percben ugyan akkora kárt okoz.


pl ő flörtöl vissza nekem, ő válaszol a kérdésemre amit a páromnak tettem fel. És hiába szóljuk le, nem használ. Alázás kell!! De hogyan?

2011. jún. 13. 19:54
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az alázásból sem fog érteni,de ezt viszont a pároddal meg kell beszélni,mert ennek ténleg nem lesz jó vége! Mond el neki hogy téged ez mennyire zavar,és hogy te csak vele szeretnél kettesben lenni! Ha ténleg szeret a párod akkor meg fogja ezt érteni,és tesz is róla hogy ez többet ne forduljon elő! Sok sikert!
2011. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az alázás segít, azt már észrevettem. Akkor lejjebb vesz az arcából. Eleve egy lúzer, elnyomott idióta akinek kinyalták a fenekét is, és aki nem ért a szép szóból.


Párom tudja, és próbáljuk kiiktatni de néha lehetetlen lekoptatni, mert hivatlanul állít be, és ha elküldjük az alatt az 5 perc alatt is megcsinálja a balhét.

Ráadásul egyre gonoszabb lesz így hogy le van koptatva.


Ezért kellenének frappáns kis szövegek. olyankor mindig észhez kap. Lényeg hogy ha ő akar minket stresszelni úgy kéne reagálnunk hogy a végén ne én legyek sík ideg hanem nyaljon vissza az a fagyi.

2011. jún. 13. 20:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igazából nem neked kéne "intézkedned", hanem a barátodnak.

Ha nekem lenne egy ilyen "barátom", biztos elküldeném melegebbre, ha a páromat piszkálná és közölném vele (a barátod helyében), hogy addig látni sem akarom, amíg ez a hozzáállása a kapcsolatomhoz.

Nem értem, a barátod miért tűri ezt...

De hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Mondjuk biztos megmondanám neki, hogy ha annyira "szerelmes" a barátomba, van számos meleg bár a környéken (össze is írnék neki párat :D), menjen le, keressen valami fiúkát, aki elfeledteti vele őt. :)

A másik konkrét beszólására pedig, hogy "voltak lenn jó csajok is?" azt felelném, hogy "persze, például én".

Szerintem az ilyen butuska embereket nem nehéz leszerelni.

L/24

2011. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"A srác első kérdése, akárhová is mentnk (ketten a párommal) vagy ment a párom, hogy "voltak jó csajok ott?"


nekem legelőször az a válasz ugrott be, hogy "Azok nem, viszont pár helyes szingli meleg srác igen. Sajnálhatod, hogy nem jöttél, igazán jól elszórakoztatok volna egymással... :) "


vagy a barátod mondhatná (persze csak akkor, amikor ketten voltatok valahol :D) " Jó nők? Naná, a barátnőmmel az élen! Olyan büszke lettem rá,hogy a buli után megajándékoztam egy hosszan elnyújtott pásztorórával is. =) Neked csak Marok Marcsi maradt arra az estére is, igaaaaz? =( (az utolsó mondatot gúnyosan :D)"

2011. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ÚÚÚ ez nagyon jó! köszönöm!!! :D


A párom már beszélt vele nem egyszer nem kétszer, sőt, ezerszer elmondta neki a dolgot. szépen, csúnyán, ordítva, fenyegetve, nyugodtan magyarázva. Semmi nem hatott. kicsit visszább vett de most áttért a sunyin odaszúrok módszerre...


És mondom, alig látjuk de ha jön(hivatlanul) akkor rombol.

2011. jún. 13. 20:27
 7/15 A kérdező kommentje:
20:25 ez nagyon jó!!!! váá nekem miért nem jutottak ilyenek eszembe akkor? XD
2011. jún. 13. 20:27
 8/15 anonim ***** válasza:

20:25-ös vagyok, eszembe jutott még pár a "jó nős részre" :D


Te mondhatnád:"Igen, voltak, de sajnos még mindig csak rám féltékenykedhetsz, cicafiú =("


Párod mondhatná: "Igen, de a legjobb csak velem áll szóba, már több mint egy éve :) "


és egy spontán, bármikor bedobható, akármivel is zaklat titeket :D


"Jaaaj, de jó hogy itt vagy! Béluska/Zsoltika üzeni, hogy puszil(, ahol csak akarod x'DDD)!


Esetleg még az jutott eszembe, hogy kitalálhatnátok egy ilyen érte rajongó meleg srác figurát, és midig megkérdezhetnétek, hogy, éppen milyen a kapcsolatuk. :D "Naaaa, meddig jutottatok már Zsoltikával?" "Ugye alul szoktál lenni, te kis kéjenc? :P" =D

2011. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

LOOOOL Ezek nagyon jók!!!! Tuti betanulom őket, mert má tarthatatlan az idegállapotom XD


Azért is nevetek, mert szoktuk ezzel a meleg témával szekálni, mert tényleg már kétértelmű a ragaszkodása. Volt hogy mondtam neki hogy aludjon a helyemen az ágyban ha ennyire nem akar leszállni rólunk.

2011. jún. 13. 20:47
 10/15 anonim ***** válasza:
És ha bemutatnátok pár csajnak?
2011. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!