Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye jól tettem, hogy ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól tettem, hogy ott hagytam a barátomat?

Figyelt kérdés
Ma az egyik haverom oda jött és mondta,hogy olyat mondott neki a barátom.Megkérdeztem,hogy mit és nagy nehezen kinyögte.És azt mondta,hogy mentek vagy hatan és a barátom pedig mondta,hogy na mondtam én,hogy megfogom húzni a barátnőmet.(azaz engem) Amikor megtudtam egyből kiborultam és sírtam.. Beszéltem vele,de mindent tagadott.Én persze nem hittem neki,mivel ismerem már és kinézném belőle ezt.És nem rég,pedig szakítottunk.Ugye jól döntöttem?
2011. jún. 14. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? :)

Lehet, hogy csak viccelt a srác, vagy féltékeny (mondjuk neki nincs csaja és azért)

2011. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak én nem értem a lényeget?
2011. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy élmény volt az első alkalom,nem ezekkel a szavakkal,de én is elmondtam egy haveromnak,hogy lefeküdtem a barátnőmmel.Azóta is a lánnyal vagyok,ennek már 8 éve..Ez attól függ,hogy a volt barátod mennyire szeret téged..Lehet,hogy csak vagánykodni akart a haverjának,közben téged nagyon is szeret..Ki tudja.
2011. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyrészt értelmetlen az irásod, másrészt amit értek belőle, hogy nem a barátodnak hiszel hanem másoknak. őszinte és komoly kapcsolat lehet. jól tetted hogy szakitottál, a srácot megmentetted egy hülye libától! remélhetőleg legközelebb nem követ el ilyen hibát hogy összeálljon egy olyannal mint te!
2011. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
siralmas a magyar oktatás helyzete, ha ilyen félnótás embereket termel futószalagon...
2011. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nekem se esne jól ha így beszélnének rólam a hátam mögött... de azért megbeszéltétek?
2011. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezen nem is volt mit megbeszélni,mivel tegnap este saját magát lebuktatta.De kár volt megkérdeznem,mert innentől kezdve mindenki véleményét leszarom magasról.. :D Szóval több kommentárt nem kérek! Köszönöm szépen megértéseteket!
2011. jún. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!