Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor? -Előre mondom nagyon szánalmas. Sokan papucsnak tartanak. (Hosszú lett)

Figyelt kérdés

A történetem:

18 éves vagyok.

Barátnőmmel 2 év vagyok együtt.Ő 16 éves.


Másfél évig nem voltak problémáink.Még veszekedni sem veszekedtünk.3 hónapnál teljesen magát elhagyva részegen megcsalt szilveszterkor(csók volt).Viszont ezt elnéztem neki,mivel részeg volt.Utána nem is voltak problémáink 1 évig kb..Most januárban teljesen kifordult magából.

Új iskola,új embereket ismer meg.Ezzel nincs olyan sok bajom,viszont sokáig rossz közegben mozgott..Főleg rib@ancokkal.Akik tényleg azok,mivel minden egyes szombaton arra hajtanak hogy több fiút bolondítsanak csókolózzanak velük,sőt ennél durvább dolgok.


Szinte minden áldott hónapban csinált valamit.Nem akarok részletezni,mivel nagyon sok van.

Igazából így egyesével nézve nem olyan nagy dolgok,de így együtt véve már más az összkép.


Pl:

Januárban azt akarta nyílt kapcsolatban legyünk mivel szabad akar lenni.Igaz még aznap bocsánatot kért,sírt hogy csak hülye volt,unokatestvére telebeszélte a fejét.


Februárban,sms-ekben egy fiú(akit tudja,hogy nagyon nem szeretek,mert ellentétes a baráti társaságunk) babának szólította.


Márciusban olyan hírek keringtek,hogy egy fiúval járni akart,de végül valamiért ez nem történt meg.Viszont az biztos,hogy imponált neki.


Áprilisban teljesen elment az esze ha mondhatom ezt,akkor egy másik fiúval flörtölgetett.Együtt mentek berúgni,igaz nem csalt meg,azért hiszem el,mivel azt magától mondta el,hogy a fiú beakart próbálkozni nála.1 hónapon keresztül húzta a fiú agyát.Ezt is az uncsija miatt tette,mivel ő mondta,hogy barátkozzanak össze,mert együtt mentek volna olaszba 1 hétre nyaralni baráti társasággal.

Amikor bepróbálkozott a fiú nála,akkor is még velük akart menni olaszba,de megmondtam hogy ezek után válasszon vagy ők vagy én.Így nem ment el velük.Emellett ezek után adtam neki egy utolsó esélyt.


Ez tartott 1 hónapig kb.Viszont születésnapom előtt 1 nappal,kiderült,hogy egy sátánista fiúval folyamatosan szemezget a buszon,iskolában.Sőt "szerelmének" szólítja az egyik barátnőjével..Igaz azt mondja,hogy azt csak idézőjelben kell érteni.Amit nem nagyon hiszek el,mert olyanokat mondott,hogy "olyan jól esett hogy mellettem állt 1 méterre csak'.Szóval ez sem lenne olyan nagy dolog de ennyi hiba után,születésnapom előtt ilyeneket csinál,az nem jót jelent.


1 hete külön vagyunk.Viszont folyamatosan próbál kibékülni.Még azt is bevallotta,hogy azért csinálta ezeket,mert tudta hogy úgyis megbocsátok neki.Viszont most elvileg rájött milyen fontos vagyok neki,és nem akar elveszíteni,mert csak én vagyok az akiben bízhat egy barátnőjén kívül.(Szülei nem törődnek vele,mivel apja nemzetközi kamionos,anyja pedig csalja az apját és alig van otthon,viselkedése miatt az iskolában sem nagyon szeretik,kivétel a fiúk)


Viszont én úgy gondolom,hogy nyáron nem akar egyedül lenni,de szeptemberben újra mindent elkezdene,amikor visszakerülne az iskolába.Nem azzal van a bajom,hogy fiúkkal beszél,hanem hogy olyan szintig megy el,hogy flörtölget,minden fiú beakar próbálkozni nála.Szó szerint imponál nekik.

Nem csak ennyit csinált,még van 3-4 hasonló dolga,de már nem írom le..


A lényeg,szerintetek adjak neki még egy esélyt,vagy hagyjam?Most mindenre esküszik,hogy megakar változni,és hogy teljesen normális lesz,nem lesznek ilyen dolgai.


Már most,de eddig is lehetett volna más barátnőm..Nem vagyok egy csúnya ember,de én szeretem ezt a lányt,ezért nem akarom otthagyni.Emellett én nem ilyennek ismertem meg.


2011. jún. 16. 16:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

16 éves..mit vársz tőle? Ilyenek a mai lányok : sajnos.Keres egy idősebbet, akinek több esze van, szerintem kár rá pazarolni az idődet.Megváltozott,mert ebben a korszakban van,próbálgatja a határait, nem lesz másképp hiába ígérgeti.

24L

2011. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

ezt csak Te döntheted el

esetleg fogj egy lapot, a bal oldalára írd fel a kapcsolat jó dolgait, a jobb oldalára a negatívumokat és ahol több lesz, az a döntő. De nem könnyű objektívnek maradni közben. Ha csak annyi van a bal oldalon, hogy szereted, az ebben azt esetben kevés

2011. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki a francba. Komolyan. Te egy 18 éves, majdnem felnőtt férfi vagy, ő meg egy 16 éves tini p*csa, aki a nagyközönség előtt csinál belőled hülyét.
2011. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
14 eves kora ota veled van. Fiatal, most akar elni, de szerintem tudatlanul tesz ilyeneket. Ne vard hogy veled fogja letolteni az eletet.
2011. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves vagyok. Én azért dobtam a 24 éves (egyébként tényleg nagyon intelligens!) barátomat, mert egy buliban közel kerültem a haverjához, és közölte hogy ez őt nem érdekli.

Na ehhez szólj hozzá!

2011. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy botlás még belefér, de hogy folyamatosan botladozik...

Én ha visszafogadnám, akkor ugyan ezt eljátszanám vele, kíváncsi lennék, hogy reagálna rá.

20N

2011. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ha szabad akar lenni,élni akar..


Akkor miért ragaszkodik hozzám?Ezért nem tudok kimenni belőle.


A héten nem sírt amikor jött bocsánatot kérni,hanem egyenesen bömbölt,visított,taknya-nyála egybe volt..Mint akinek az anyját megölték.Megjátszani biztos nem tudta..

2011. jún. 16. 16:15
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg eretlen, azt sem tudja mit akar.
2011. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%

Ne adj neki még egy esélyt. Nem érdemli meg.

Én már ott kidobtam volna, amikor először megcsalt. Egy lány ne süllyedjen már ennyire mélyre, hogy leissza magát és kikezd mindenkivel maga körül, és pláne ne használja kifogásként azt, hogy ivott, ez nagyon szánalmas. Férfiaknál is az, de egy nőnél... a mai nők többsége úgy viselkedik, mint az állatok. De oké, ha neked egy állat kell, nem egy nő, akkor mindegy. De hogy még ezek után volt képe folytatni és tovább húzni más fiúk agyát... Ki kell ábrándítsalak, ez alány minden, csak nem szerelmes. Játszadozik veled. Most is csak azért akar veled lenni, mert épp nincs jobb, és ahogy ő is mondta, tudja, hogy veled bármit megtehet, mindig megbocsátasz. De amint talál egy újabb kant, rá fog hajtani.

Egy kicsit egyébként sajnálom a lányt, mert nyilván a szüleitől tanulta ezt a példát, írtad, hogy az anyja csalja az apját. Talán ha nagyobb lesz, érettebb lesz és benő a feje lágya. De az írásod alapján neked nem egy ilyen lány kell, hanem egy normálisabb.

2011. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szeme láttára szégyenített téged, ne legyél már papucs!
2011. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!