Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de Augusztus 1. -től Dániába megyek, és 2 évig leszek ott. Érdemes lenne így is megpróbálkozni?

Figyelt kérdés
Megbízhatok benne annyira, hogy megvárna (persze ez hülyeség, na de mindegy)? (12 éve ismerjük egymást)
2011. jún. 17. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2011. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt lehetetlen így megmondani! Gondolj bele nem is ismerjük és ha még ismernénk se lehetne kategorikusan kijelenteni, hogy: igen v. nem. Te hogy ismered? Magadban kell eldöntened, de én sok embert "láttam" már megbotlani, olyanokat is, akik normálisnak tűntek és mégis rib@ncok voltak, mint utóbb kiderült, szal sajna nem leht tudni biztosan, h megvárna-e. Ez egy ilyen dolog...
2011. jún. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha 12 éve ismeritek egymást, akkor olyan nagyon fiatalok már nem lehettek, főleg, hogy két évre mész Dániába, gondolom nem "udvari bolondnak", a nők meg hajlamosak már fiatalabb korukban (komolyan) tervezni a családot, így összevetve: nem fog rád várni két évet
2011. jún. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nachbar válasza:

Erre a kérdésre az én igaz valós történetem a válasz.

Megismerkedtem itt a netten egy Amerikábam élő Magyar származású hölggyel. Több mint egy éves nettes fokozott érzelmi kapcsolat után döntöttünk úgy, hogy találkoznunk kell. Tavaly karácsony napja volt a sorsdöntő pillanat. Elutaztam New Yorkba a nagy találkozás reményében. Nagyon meghitt és megható jelenetet éltünk át. Egy hónapos kint tartózkodásom még jobban megerősítette bennünk, hogy össze tartozunk. Nekem haza kellett jönnöm mert itthon rendbe kell tennem a dolgaimat. Azóta hónapok teltek el és még nem tudom, hogy feladataim végére pontosan mikor érek a végére. Szerintem még egy pár hónapra szükségem van. Az, hogy most ő ott, én meg itt, rettenetes elviselni. Bennünk az érzelmi vágy még erősebb mint korábban volt. Ha igazán szeretitek egymást és megvan köztetek az igaz őszinte emberi bizalom, nincs miért kételkednetek egymásban. Keressétek meg az adott alkalmat és bízom benne meg is találjátok, hogy találkozzatok. A kapcsolatotokat erősen próbára teszi, de ha ki tudtok tartani egymás mellett és az érzelmi szálak kettőtök közt még jobban összefonódik, akkor érdemes megfontolni a jövőtöket, hogy hogyan tovább.

Sok sikert kívánok.

2011. jún. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

inkabb orulj h nincs kapcsolatod es ugy utazol kulfoldre.

En 2eve elek Fr. orszagban.

Akkori baratnom kijott vele, es azota mar nem vagyunk egyutt.

Eletem legnagyobb hulyesege volt h kihoztam magammal.

De ez csak egy negativ tortenet.

De en nem probalkoznek!

2011. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!