Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi, akibe lassan kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, akibe lassan kezdek beleszeretni úgy érzem, csak játszik velem. Néha le sem tudom vakarni magamról, máskor napokig nem keres. Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Mikor egy-egy romantikus estén felvetem neki, hogy lehetne köztünk valami komolyabb is, akkor azzal jön, hogy ő már mennyit csalódott, és nem akar mégegyszer, egyébként, sajnáljam már, mert neki jaj de szar. De ez még nem elég. Egyfolytában áradozik egy lányról (aki nem én vagyok:P), hogy jaj de szerelmes belé. S ezután megcsókol...

Vélemények? Kérlek, írjatok. Teljesen ki vagyok borulva...

21 éves lány


2008. febr. 22. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy nem te vagy az a lány? Mert lehet, hogy csak nem meri kimondani az érzéseit a szemedbe, és ezért mondja, hogy egy másik lányba szerelmes. Miért nem mondod meg neki, hogy ha nem mondja meg, hogy mit akar tőled, akkor többet nem lát? Ezzel kicsit beparázik, hogy esetleg elveszthet és akkor talán nyíltabban beszél majd veled.
2008. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem én vagyok.


Ha ultimátomot adnék neki, kb. ilyesmi lenne a válasz: "Akkor jól van. Nem látlak többé. Ha neked ez így jó, akk or haragudj." Nem beszél nyíltan, ez a baj. .... s talán már nem is akarom. Annyira félek, hogy elveszítem. :'( Már 2 napja nem láttam, s egyre nehezebben bírom. De felhívni nem vagyok hajlandó. Hívjon ő, ha akar. HA akar. :'(

2008. febr. 22. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Jaj nyugodj meg!Tuti biztos hogy nem rólad van szó???Engem a párom hónapokig hülyített vele,hogy miylen szerelmes egy lányba mennyi mindent megtenne érte meg minden.El is mondta,hogy mikor és hol fognak randizni(tudta h szerelmes vok belé),sőt tőlem kérdezte meg h mit vigyen neki.Aznap halálra sírtam amgam.Másnap viszont a megbeszél helyükön egy (téren)volt a randi.Én egy utcasarokról lestem a megbeszélt időpontban őket.Ám senki sem volt.Egyszercsak valaki befogta a szemem,nagyon halálra ijjesztett,hát a párom volt az az ajánlott ajándékkal,és közölte,hogy én vagyok az a randira hívott lány.Végig mögöttem volt.Tudta h ott leszek.:) Próbáld meg megtudakolni,hogy ki lehet az a láyn,de ha a nagy szerelmi vallomása után téged csókol meg,az nem lehet h jelent valamit??Mondjuk a nemtörődömség nagy baj...sajnálom...Bea
2008. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A lány valóban létezik. Ismerem is (látásból), igen jóban vannak, s nemcsak nekem mondta, hogy mennyire odavan érte, hanem a barátnőmnek is.

Randira is hívta, csak a lány mondott nemet.

Köszönöm az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok. :)

2008. febr. 22. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Draga Lanyka,

Engedd el ezt a fiut meg akkoris, ha egy kicsit belehalsz majd. Mi a jobb elengedni es talalni mast aki csakis teged szeret, vagy orok masodiknak lenni? Ezen gondolkozz el. En biztos elmennek vele egy randira es ha felhozza a csajt, megkerdeznem, ha annyira odavan masert akkor miert veled tolti itt az idejet? Talan mert a csaj nem kivancsi ra es jo a szamar is ha lo nincs?

Felallnek es elsetalnek. Soha tobbe nem vennem fel a telefont es soha nem talalkoznek vele.

Ez az ember nincs tisztaban azzal, mennyire bant teged te pedig magadat kinzod ha turod!

2008. febr. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú sqajnos már én is voltam ilyen helyzetben.Ezek a tipikus önsajnáltató pasik.Szerintem jobb lenne ha elfelejtenéd,főleg ha ultimátum esetén ilyet mondott.Én is rosszul jártam a végén,mert hiába reménykedtem,nincs értelme.nem lett belőle kapcsolat,csak csúnya elválás.Egyértelmű hogy nem ugyanazt érzitek így meg nincs értelme kínozni magad.Szerintem
2008. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
húú akkor egy lehetséges....(am a második válaszadó vok :)))hülyít téged,közben fűzi a másik csajt,és ha ez a dolog nem sikerül,mint ahogy nem siekrült(mármint járni vele)akkor maragsz te neki.Csak hülyít.Hagyd a fenébe annyi jó pasi van méééég...tudom könnyű azt úgy mondani,de én 1 fiú miatt 9 hónapig kínlódtam!!Nem éri meg hidd el....puszy és fel a fejjel!!!Bea
2008. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Lehet magától is megoldódik a helyzet, ugyanis egy hete nem is hallottam róla. :'( :'(

2008. febr. 24. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!