Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adhatok olyan dolgot névnapjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatok olyan dolgot névnapjára, ami rávilágít a problémáink megoldására, de oltári szép dolog? Vagy azt máskor?

Figyelt kérdés

egy lány olyan szépen megfogalmazta itt, hogy milyen amikor a pasi félretekintget, nem megcsalás, de mit okoz ez a nőben, és mi történik a kapcsolattal.

a 13:48-as válaszoló utolsó bekezdése, ha vkit érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


nos, tényleg olyan szép fogalmazás, hogy az embernek majdnem párásodik a szeme.


nos szerintetek, ne névnapra időzítsem, vagy időzíthetem ajándéknak?


2011. jún. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az ajándék?
2011. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az ajándék mag konkrétan lenne egy tárgy, aminek örül


viszont mellé a névnapi üdvözlő lapba szeretném a szöveget beleírni

szóval ezt inkább máskorra tartsam meg?

2011. jún. 19. 16:52
 3/8 A kérdező kommentje:
most mindenki a linket olvassa, hogy nem kapok választ, vagy mi?
2011. jún. 19. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez valami iszonyat hosszú!
2011. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kimásolom, amiket írni akarok a képeslapba, nem kell a linket olvasni!

arról ír, milyen, ha egy barát más lányok után forog:


"Ez olyan, mint amikor egy nő először megsejti, hogy a párja fejében nem ő az egyedüli nő. Lehet, hogy a párja sose csalta meg, csak megfordult valaki után az utcán vagy egy megnyilvánulásából kiderül, hogy más nőt jobb nőnek tart a párjánál, és akkor hirtelen a 2 ember közé odaállnak ezek a névtelen nők, a nőnek kialszik a fény a szeméből, amitől 2 éven át gyönyörű volt - visszaszürkül a tömegbe. Nem szakít, mert hiszen nem történt semmi, de egyszer csak ők ketten olyanok lesznek mint bárki más, mint ahogy megszűnnek ragyogni a szerelmes szülők gyermekei, amikor a szülők már nem szeretik egymást."


ennyit akarok beleírni

így van válasz?

időzíthetem névnapra?????

2011. jún. 22. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem hogy mért baj ha megfordulok lányok után az utcán... (na persze nem akkor amikor barátnőm is ott van..) szval ez nálunk nem probléma... sztem nem jo a névnapra időzités.... eléggé megbánthatod vele, bár nemtudom hogy mik az előzmények, tehát h milyen célból szeretnéd ezt írni.
2011. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a mi kapcsolatunkban is sok a probléma, de az ünnepnapok mégis különösen szépek, azokon a napokon mások leszünk. Én a magam részéről nem tartanám névnapra ezt meg, mert elrontaná azt a felhőtlenül szép pillanatot. De ha nektek csak olyan nap lenne mint a többi, vagy nem kimagaslóan különleges és nincs mit vesztened, akkor tedd meg. Ezt te tudod, te érzed, a te kapcsolatod. Sok sikert a problémák megoldásához.
2011. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

akkor nem időzítem névnapra


jelzem, a párom mellettem is ezt csinálja, és nem megfordul az után, aki szép, hanem mindenkit megbámul aki nő, alkalomadtán szemez is, és nem érti miért esik ez nekem rosszul, ugyanakkor ő nagy balhékat levezet, ha ezt én csinálom

2011. jún. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!