Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen rideg néhány fiú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rideg néhány fiú? Minél többen irjatok, régóta keresem erre a választ. Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés
Nem általánosságban beszélek,mert szerencsére azért bőven akad normális fiú is..de rengeteg az olyan egyed,amelyik találkozgat egy csajjal,igyszeretlek ugyszeretlek,másnap már mással találkozik a fiú..és ugyanezt eljátssza még 100 másik lánnyal..hogy lehet,hogy egyik lány sem ébreszt benne semmilyen érzelmet?A fiúk,hogy tudnak úgy kapcsolatot létesiteni,hogy egy kicsit sem élik bele magukat,és totál érzelemmentesen végigviszik az egészet?Énis igy szeretném csinálni,ha van itt olyan fiú aki tudja a titkot,irja meg legyenszives.
2011. jún. 21. 11:51
 1/9 bix ***** válasza:

te valószínűleg nagyon tini vagy még. ugyanez vonatkozik lányokra is. nem egy ugyanilyen csapongó n+1. strigulának tartja az aktuális pasiját, sőt én már kaptam olyan választ is lánytól hogy az egyéjszakás kapcsolat az hosszútávú már, mert egy éjszaka miért csak egy pasival keverjen?


mi volt a kérdés?

2011. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ediZeJ ***** válasza:
Hát hallod nem tudom h ők h csinálják, de ez nekem sose ment... ami azt illeti mikor próbáltam közeledni 1 lány felé ő mindig lekoptatott vmi sz@r dumával szal én nem tudom ^^... De ne legyél ilyen mindenesetre...
2011. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 emlya ***** válasza:
A kérdezővel értek egyet, velem is ilyen az összes fiú sajnos.
2011. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, hogy nem érdekel, hogy ki hogy ismerkedik, találkozgat másokkal. Engem az érdekel, hogy az én értékrendemnek megfelelően cselekedjek:). Azaz én nem szórakozom mások érzéseivel és egyenesen megmondom a dolgokat :) 19/f
2011. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a nagy marha igazság,gogy a pasik 99%-a kb.25 éves koráig

annyi lányt dug meg,amennyit csak tud.


A "szeretlek" az csak egy töltelékszó,mely fontos kellék a lány megdöntéséhez.

2011. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor én 1%-ba tartozom :D kisebbség vagyok :o :D
2011. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen..ilyenkor mindenki az 1%-ba sorolja magát...


Hiába..az autópiacon sem találni olyan kocsit,amiben 200000 km van,és taxi volt...

Szeret mindenki "kozmetikázni"...

2011. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A csajnak aki azt hiszi h a fiúk 99%-a olyan, mint amit leírt, az nagyon hülye lehet.

Kb. 40% olyan, csakhogy TI rájuk buktok...hm, akk hol a hiba?

2011. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezerszer leírtam már, de akkor újra:

1: a férfiaknak egy kisebb százaléka ilyen csak, de bizony ők a sikeresebbek, azaz egy ilyen fickóra több síró buta lány jut, és ezek a lányok terjesztik, hogy "minden pasi egyforma., Ráadásul ezt általában egy olyan fickó vállán sírják el, aki mondjuk pont nem ilyen, de őt észre sem veszik.

2: a nők sem különbek egy morzsányit sem, max az arány más. Pl nekem is pasizott már be a kiszemelt a szemem láttára, miután megbeszéltük, hogy folytatjuk a randizgatást. Mégsem mondom, hogy minden nő egyforma, ráadásul tanultam belőle, és ő volt az utolsó ilyen hülye p*csa, akivel kapcsolat reményében szóba álltam. A "minden pasi egyforma" típusú nők ilyenkor sírnak egyet, majd egy másik ekvivalens fickó karjaiban/ágyában vígasztalódnak, és kezdődik minden elölről.

2011. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!