Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülyeség megcsinálni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek nagyon tetszek, de már rég nem volt semmi komoly dolgom, ezért nagyon hiányzik a szex...

bunkóság lenne felajánlani hogy feküdjünk le és aztán maradjunk együtt mint egy pár?

és egyáltalán belemenne szerintetek?

azt tudja hogy megbízhat bennem mert szoktunk beszélni meg szerintem bizonyítottam is.


2011. jún. 27. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

És annyira kanos vagy, hogy nem tudsz várni, amíg esetleg kialakul valami komolyabb köztetek?


Nem hinném, hogy te vele akarnál maradni. Inkább csak kettyintenél, aztán még egyet és még egyet. Amivel persze kihasználnád a lányt, mivel neki ezek szerint már vannak érzelmek.


Bízhat benned....hát persze.

2011. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon jó barátok vagyunk, szoktunk smárolgatni de nem járunk..ez tart már egy hónapja kb....ezek után gondoltam a fentieket...

tényleg együtt maradnék vele mert aranyos csaj


így mi a véleményed?

2011. jún. 27. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:

na így már más, hajrá, ember! :D


figyu, nekem is tudnál ilyen csajokat ajánlani? nem vagy hajdú-bihari esetleg?

2011. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
borsodi vagyok boccs :D:D de küldhetek :P
2011. jún. 27. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A véleményem ugyanaz. Ha komoly kapcsolatot szeretnél tőle, akkor nem ezzel kezdenéd, hogy egyből ágyba viszed.


Én is "sok" aranyos fiúval találkozom. Most akkor az összessel feküdjek le? Az nem elég egy kapcsolathoz, hogy aranyos valaki...


Ha komolyan akarnád őt, akkor meg se fordult volna ez a kérdés az agyadban. Mivel előbb-utóbb úgyis szexeltetek volna.

Most tényleg, ennyire nem tudsz várni, hogy egyből le akarod támadni?

2011. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet h igazad van :o
2011. jún. 27. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
elrontanál vele mindent szerintem...
2011. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!