Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 eves lanynak szuletesnapjar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Error401 kérdése:

18 eves lanynak szuletesnapjara mi a leg megfelelobb?

Figyelt kérdés

A baratnomnek szeptemberben lesz a szuletesnapja,es mar most azon agyalok hogy mit fogok ajandekozni neki.

Ha ez kicsit is segit,elmondom hogy szereny,kedves termeszete van,tehat az o elmondasa szerint akarmi aprosagnak is nagyon orvend...megsincs semmi otletem:(

Mindketten 18-at toltunk iden.


2011. jún. 28. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akkor szakítasz vele..vagy veszekszel vagy sérted meg!
2011. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát....én nem ismerem a barátnődet,de ha én valami körömlakk félét kapnék nagyon örülnék,vagy vegyél neki egy olyan tárgyat,ami a szerelmeteket jelképezi.
2011. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

16:07-koszi a valaszt,sokat segitett:D:D


meg kivancsi lennek egy par otletre masoktol is:)...

2011. jún. 28. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyél valami csajos dolgot ..hajvasaló,parfüm, valamilyen dísz tárgy vagy egy jó felső.

Ha kicsit is ismered a barátnőd ízlését akkor egy ruhával nem fogsz mellé, tőled kapta és így örömmel fogja viselni.

Vagy ha romantikus, akkor a fényképeteket rakd bele egy keretbe és írj a kép hátuljára valami szép verset ..esetleg pár mondatot arról, hogy mennyire szereted...ha szívből jön tuti hogy örülni fog neki. :)

2011. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
S-he fajtájú vörös körömlakk, egy vérvörös rúzzsal most nagyon kezd divatba jönni. Én még emellé csináltatnék egy pólót, amin ketten vagytok, és aláírni valamit, ez 1000 forintért megcsináljak neked... Remélem tudtam segíteni;)
2011. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat:D:D

meg johet egy par:D:D

2011. jún. 28. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:

MP5:D:D:D:D


Igaz, 23 vagyok, de bárkinek bármilyen a természete, a zene mindig jól jön:-)

2011. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

valami ékszer, de itt nem feltétlenül aranyra vagy ezüstre gondolok. hanem lehet bizsu is (ízléssel) nyaklánc, vagy karkötő, hidd el nekem, mindig hordani fogja


én is kaptam egy nyakláncot barátomtól (igaz nem szülinap, hanem csak úgy) amit még valamelyik nyaralásáról hozott, és egy cápafog lóg rajta. tény, hogy nem nekem vette, csak megtetszett és szó nélkül nekem adta, de mindig rajtam van :)

2011. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!