Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várhatok ettől a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok ettől a kapcsolattól?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt,fél éve együtt élünk a szüleinél.

Ma mentünk az autóval valahová,és felhoztam,hogy nem-e akar eljegyezni.És mondta,hogy de jövőhéten,de láttam rajta h nem komolyan mondja.És rákérdeztem,hogy te nem érzed magad még erre készen,vagy nem akarod magad elkötelezni,és erre azt mondta h lehetséges. :( 22/L


2011. jún. 28. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted vele vagy minden elvárás nélkül.Hiszen valakinek még ennyi sem jut.Egy idő után talán magától eljegyez,de ez azt jelenti h jobban fog szeretni mint most?
2011. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak nem szeretném azt,hogy ennyi időt fölöslegesen elpazaroljak az életemből.

Na,de azt úgy sem tudhatjuk,hogy mit hoz a sors.

Az esett rosszul,hogy ennyi idő után,ezt mondta,hogy lehetséges,hogy még nem akarja magát elkötelezni,ilyenkor az ember pedig már kiismerte a másikat,és tudja,hogy vele akarja-e leélni az életét.

2011. jún. 28. 21:37
 3/8 anonim válasza:
A gyűrű az csak egy tárgy. Egy tárgytól nem szeretjük jobban az embert. Szerintem van mit várnod ettől a kapcsolattól. Ha szeret előbb-utóbb el fog jegyezni. Csak egy gyűrű, nem számít annyit mint maga a kapcsolat.
2011. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a gyűrűn van a hangsúly.

Nem akarja magát elkötelezni még.

2011. jún. 28. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Szóval, ha jól értem szerinted, amennyiben nem jegyez el, a vele töltött idő csak elpazarolt. Hát csak gratulálni tudok. Tudod inkább vagyok egyedül mint hogy egy így gondolkodó párom legyen.

34 ffi

2011. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, mintha magamat látnám és hallanám...

Csak én 26 voltam, ő 27 éves és három évig éltünk együtt mi is az ő szüleinél.

Én is így érzetem és rá fél évre ahogy megkérdeztem tőle elhagyott,ráadásul megcsalt, mert nem akarta elkötelezni még magát. Fiatalnak érzete magát, élni akart.

Mindennek 6 éve már és azóta se állapodott meg senki mellett...( Én se, mert még őt szeretem sajnos )

Szerintem jogosan érzed azt hogy elvesztegeted az idődet, ennyi év eltelte után tartozna annyival hogy vagy igent vagy nemet mond!

Én azt bánom hogy megvártam hogy ő dobjon ki és csaljon meg, alázzon széjjel ahelyett hogy eme kijelentése után elzavartam volna a fenébe!

Ma ilyen fejjel már máshogy gondolkoznék!

Persze neki most is könnyebb: elkufircol ágyról ágyra, nekem ez sose ment, így évek óta egyedül élek. Rááldoztam legszebb éveimet, százszor jobb pasikat hagytam ki miatta csak azért mert vártam rá!

Szerintem tedd válaszút elé: mondd el neki hogy te már komolyra akarod fordítani a kapcsolatotokat, nem a gyűrű a lényeg hanem maga a szándék!

Ha nem akar semmit, jobb ha nem vársz rá, hiszen az évek peregnek, aztán meg hoppon maradsz!

2011. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a gyűrű után négy hónappal nem lehet elválni mi? vagy egy évvel. Láttam példákat mennyit jelent ez az egész túlértékelt szimbólumrendszer. Akik meg 16 évet húznak le egymás mellett csak úgy, mert együtt akarnak lenni azokkal mi van. Ha maradni akar, marad. Ha nem akkor se gyűrű se pap nem fogja visszatartani.

Engem továbbra is zavar hogy szerinted a kapcsolatod eddigi része értéktelen elpazarolt idő.

34 ffi

2011. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Talán rosszul fogalmaztam "elpazarolt idő".

Akkor inkább így mondom,hogy nem akarom,hogy 5 év után gondolja azt,hogy ő inkább mégsem velem akarja a továbbiakban az életét.

Mert eddig mindig csak azt halottam a szájából,hogy csak én,és senki más!És nem egyszer mondta már,hogy el szeretne jegyezni,ezelőtt 2 évvel is mondta már,akkor "elkötelezettnek érezte magát",most pedig nem?!

Ezért gondolom ezt!

2011. jún. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!