Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalom egy párkapcsolatban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom egy párkapcsolatban. Ugye hogy alapvető kérdés? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az exmenyasszonyomat előttem több csalódás érte. Emiatt velem folyton bizalmatlan volt. Próbáltam rávezetni arra, hogy nem véletlenül jegyeztem el. Nagyon szerettem, nyilvánvaló volt, hogy csak őt szeretem, de csak számomra. Ha egy kicsit késtem a munkahelyemről, már óriási patáliát csapott, hogy biztos félreléptem. Amúgy elég hűvös volt, esténként mindig taktikázott, hogy ne kelljen lefeküdni. A házasságunkra készülve már csak 2 havonta volt szex (!!!), ugye hogy vicces? És ez a ribanc azt hitte, hogy így is el fogom venni feleségül. Pofára esettt, megérdemelte. Vénlányként fog megöregedni, amolyan pincsikutyás csaj.

Szóval mit gondoltok egy kapcsolatban a bizalomról? Mi a véleményed a "nyomozásról"? Ha pedig megbízol a párodban, akkor az a feltétlen bizalmad és szereteted miatt van (nálam ez a természetes), vagy csak nem akarsz balhét? Kíváncsi vagyok.


2011. jún. 29. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam a bizalmat ki kell érdemelni, ezért ismerkedek, mielőtt belemegyek egy kapcsolatba. Ha utólag valami megingatja a bizalmam, akkor azt általában normálisan próbálom megbeszélni a másikkal. Ebből szerintem egyértelmű, hogy nem feltétlen bizalom van részemről egy kapcsolatban, mert nem szeretek elvakulni, hanem kiérdemelt bizalom.

Volt betegesen féltékeny/bizalmatlan párom, így tudom, mennyire meg ki tudja ez irtani az érzelmeket.

Egy alapvető féltékenységgel szerintem nincs gond egyik irányban sem, csak ne lépje túl senki se a normális vonalat.

Nyomozni nem szoktam, hülyeségnek tartom.

2011. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B.angel ***** válasza:
Az előzővel egyetértek teljes mértékben. A párom is mindig azzal jön, hogy nem szeretem, mert nem bízok benne, erre a válaszom az, hogy a bizalmat sem ingyen osztogatják. Tett érte, hogy nehéz legyen megbíznom benne, nem részletezem, de nem pitiáner dolgokról van szó! Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem, hogy a bizalmoért is tenni kell! És ha valaki nem bízik benned eléggé, az nem azt jelenti, hogy nem szeret, erre itt vagyok példának én, a világon mindennél jobban szeretem ŐT, de ha mindig tesz valamit, amivel a felépülő bizalmamat elveszi, akkor egy idő után már az is gyanussá válik számomra, ha sokáig nyomkodja a telóját, ha későn ér haza a munkahelyéről, már minden. Nyomozni nem szoktam... Felesleges, hamár nyomozni kell, akko megette a fene az egészet!
2011. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, úgy látom, nagyjából egyezik a véleményünk. Az eredeti soraimban ugyan kissé elragadtadtam magam (pl a ribanc kifejezéssel), hiszen nagyon szerettem valójában. Időközben adtam egy esélyt arra, hogy átgondoljon mindent. Közeledtem hozzá. Tudom hogy a nyomozós típusú féltékenység már beteges, és megpróbáltam a lehetetlent, sajnos teljesen értelmetlenül. Feladtam. De átgondolva mindent, a rosszindulatú következtetéseimet visszaszívva inkább az őszinte sajnálatnál maradok. Többet érdemelne ez a nő, de egy szót nem ismer, ami pedig megfordíthatná jó irányban az életét. Ez a szó: ÖNZETLENSÉG...
2011. júl. 25. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!