Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most? (bonyolult)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? (bonyolult)

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az, hogy van egy fiú akivel ismerkedem viszont az egyik nagyon jó barátnőmmel utálják egymást mert volt egy régi dolog ami miatt már 3 éve nem beszélnek. Én ezt most tudtam meg hogy ők rosszba vannak. Viszont a srác tetszik nekem. De nem tudom mit szólna hozzá a barátnőm(aki még nem tud erről) Szerintetek ne ismerkedjek tovább vele? Vagy meg kellene értenie ezt a barátnőmnek? Vagy ha azt mondja hogy ez neki rossz akkor a barátnőmet választom nem? Segítsetek ez elég nehéz most nekem. Hogy viszonyuljak ehhez az egészhez?
2011. júl. 1. 15:16
1 2
 1/11 WhiteLabel ***** válasza:
Haa a barátnőd beleköt hogy te kivel jössz össze, akkor egy gy0kér.
2011. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,egy főgy0kér.
2011. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tegyük fel hogy nem szól érte...

Én attól ismerkedhetek vele szerintetek? Vagy mit tegyek?

2011. júl. 1. 15:39
 4/11 WhiteLabel ***** válasza:
Ha te szeretnél, igen, ismerkedj vele, senkinek semmi köze hozzá hogy te kivel szeretnél ismerkedni.
2011. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ismerkedhetsz a fiúval, végülis a barátnőd nem szabhatja meg az érzéseidet és csak miatta nem mondhatsz le erről a lehetőségről. Ha pedig nagyon zavar, hogy mit fog gondolni a barátnőd, akkor beszéld meg vele a dolgok állását. Talán még a kettőjük kapcsolata is megjavulhat :)!
2011. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
atól hogy a barátnőddel nem jönnek ki jól, veled még működhet a dolog. a barátnődnek mindenképp mondd el, hogy ismerkedtek, azt is, hogy veled jó fej..
2011. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban igaz barátnőd, akkor nem fog beszólni. És nem fogja megszabni.
2011. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félek attól, hogy ha tovább ismerkedem a sráccal akkor esetleg megromlik a kapcsolatunk a barátnőmmel. Mert tényleg nagyon utálja a srácot... Nem tudom jó döntés-e?!
2011. júl. 1. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:
ha ez miatt megromlik a kapcsolatod a barátnődel akkor nem is kár érte mivel egy igazi barátnő nem szól bele ebbe csak azért mert ő utálja a pasdit.választás elé meg plne nem tesz egy igazi barátnő,hogy vagy ő vagy a pasi.ha pedig mégis választás elé tenne,vágd a képébe h a pasit választod,ugyanis ezek után nem érdemli meg h a barátnője legyél.
2011. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a legjobb az ha először is megbeszéled ezt a barátnőddel.mondd el neki hogy neked tetszik ez a fiú,és szeretnéd ha ezt elfogadná.persze ettől még nem változik semmi,mert ti ugyanugy barátnők maradtok,megbeszéltek egymással mindent stb. ahogy szoktátok. meg kell vele értetned. viszont szerintem a fiúval is beszélj hogy őt nem zavarná-e ez a helyzet vagy akármi.én ezt tartom a legjobbnak.
2011. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!