Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is azt szeretném leírni,hogy 15 éves lány vagyok és van egy legjobb barátnőm akit már 10 éve ismerek. Nagyon szeretem és nagyon jól megértjük egymást, mindent elmondunk egymásnak. Sok mindenen mentünk keresztül együtt,és mindig egyetértettünk abban,hogy nem akarunk olyanok lenni mint manapság sok más tini,hogy hazudunk a szüleinknek,piálunk,cigizünk, eszetlenül bulizunk, vagy hetente váltogatjuk a pasinkat. Persze ittunk már alkoholt és neki volt már egy barátja de nem volt komoly. A lényegre térek: mostanában nagyon megváltozott és nem értem,hogy miért. Elkezdett ilyen bulikba hívni,ahol kb senkit nem ismer és hazdudik a szüleinek ,nekem meg az mondogatja,hogy ne legyek már ilyen jó kislány és hogy nincs semmi baj azzal ha kiengedi a gőzt..stb. Egyszerűen nem képes meghallgatni..És elég fura társaságba járkál folyton a Nyugatiban lóg (aki pesti az tudja) .Amúgy ő is 15 éves. Nem tudom hova lett az a romantikus,őrült csajszi akivel annyit lehetett röhögni meg szórakozni :S Segítsetek.
2011. júl. 3. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Magával húzta az ár. Lehet elkezdett drogozni. Na jó, ez csak a rosszabbik eset.


Belekóstolt abba a típusú életbe is, és az jobban tetszett neki. Ennyi. Abban nincs is semmi, ha bulizni jár, vagy más társaságba mint amibe eddig szokott, amennyiben nem esik át a ló másik oldalára. (amúgy mi az, hogy fura?) Az már inkább baj, hogy hazudik a szüleinek, de végülis ha nem nagy dolgokba, akkor úgymond "normális", mert a tinik 90%-a nem őszinte a szüleivel. Nem kell ezt túldramatizálni.


A romantikus, őrült csajszi még ott van benne. Csak kellett neki ez a változás. Ha te ezt nem tudod elfogadni, akkor keress egy másik barátnőt.

2011. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A bulizás teljesen rendben van és néha ki is kell engedni a gőzt. Az már elég ciki ha egy fiatal lány részegen dülöngél az utcán de egyszer úgyis ki kell próbálni (neked is).

Esetleg nézd meg milyen társaságba jár hátha nem is olyan rossz az :)

A Nyugati egy elég sokszínű hely

Vannak büdöscigányok qrvák meg olyanok akik esztelenül habzsolják az életet meg van olyan is aki csak néha odajár...

De ha valaki egész nap arrafelé lóg az jót biztos nem tesz neki...

De bulizni azért lehet csak ésszel :)

2011. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze ezzel mind én is egyetértek. Hát elkezdett durván káromkodni és ilyen piercinges emós emberkékkel lóg. Ez mondjuk még nem gond mert én nem ismerem őket lehetnek jófejek de szerintem nem jófele halad...:( nagyon nem. régebben együtt buliztunk és inkább ilyen házibulikba jártunk,de most meg egyik disco helyről a másikra jár és hajnalban ér haza tök egyedül a fél városon keresztül. A szüleinek azt mondja ,hogy másnál alszik...
2011. júl. 3. 20:48
 4/4 anonim válasza:

Na azok az emósok nagyon gázok...

Csak arra figyelj hogy egyben legyenek az erei...

2011. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!