Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik? Rám se nézett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik? Rám se nézett, meg se puszil ha én nem hajolok oda, csak beszél a haverjával...Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A barátom egyre furábban viselkedik. Vmeik nap nem tudtam megvárni a suliba és odamentem elköszönni, mert én 1 órával hamarabb végeztem, mint ő. Nála a köszönés annyi volt, h: jó szia. Rám se nézett, meg se puszil ha én nem hajolok oda, csak beszél a haverjával. Már napok óta alig látjuk egymást és ma bejelentette h a hétvégén amit am együtt szoktunk tölteni, nem jön. Megy egy haverjánál alszik mennek discoba, ilyenek.(Mindig is utálta a discot, meg a zene se az ő ízlése) Ahelyett h eljön és lát 1-2 órát is...nem. Elmegy. Valentinnapkor nálam volt egész nap és másnap kiderült h miután tőlem elment bement kocsmázni szintén a haverokkal. Éjszaka vmi részeg csajt fuvaroztak aki ráadásul nem is helyi... és másnap ezt vigyorogva a képembe vágja mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Meg mondja, h egy jó csajt néztek a zebránál...ennyire tuskó? Most akkor mire lehet gondolni? Mi járhat a fejébe?
2009. márc. 28. 20:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Meg már csomószor beégetett utcán is...buszmegállóba álltunk és jöt 1 dögszállító és megszólal jó hangosan nevetve h visszafoghattam volna magam...

Meg 1x futott a suli udvarán és elvágódott...mki rajta röhögött. Aztán odajött hozzám már rajtam is röhögtek...meg hallottam a háttérből olyanokat ha a csajnak ilyen pasija lenne mint nekem akkor lehuzni magát a wc-n. Én mindezek felett szemet hunytam, mert szeretem és ugy érzem mindent megteszek a kapcsolatunkért. Mindfig én engedek. Ő többször sértődősködik, mint én pedig én vagyok a lány...és mindig én futok bocsánatot kérni, mert nem bírnám ki nélküle és ezeket kapom hálába.

Normális ha azon gondolkozom, h talán szakítani kéne?:(

2009. márc. 28. 20:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele.

Ezeket ne nekünk mondd, hogy beégetett téged, hanem mondd el neki. Szembesítsd vele, hogy milyen hülyén viselkedik, és mondd meg neki, hogy a kapcsolatotoknak vége is szakadhat, ha nem kezdd el normálisan viselkedni (még akkor is, ha nem szakítanál vele egyelőre ezért)

Egyébként hány évesek vagytok? Ez lehet, hogy segíteni egy kicsit a válaszolásban.

2009. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

15l-16f

háth de nem éppen a komolyságáról híres és nem tudom tudna-e változtatni...de lehet szimplán megsértődne megint...

2009. márc. 28. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Dobd ki a fenébe ezt a taplót. Ha majd vinnyog az ajtód előtt, hogy fogadd vissza, akkor meg gondold át, hogy kell-e. Lehet ez kell neki, hogy leessen neki, csaja van.

Ha meg attól félsz, hogy sose jön vissza hozzád, ha kidobod.. hát, ha tényleg nem fogja megrázni a szakításod, akkor úgyis szarik az egészre.

2009. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Te mennyire vagy komoly, de egy gyerek a srác még. Párkapcsolatra alkalmatlan. Az a Te döntésed, hogy megpróbálod-e megvárni, amíg megérik rá, aztán akkor szakít Veled, mert ő most ki akarja élni magát, vagy esetleg most elküldöd jó messzire. Írásod alapján értelmesebbnek tűnsz, mint amit ez a "po¨cs" megérdemel.
2009. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

eddig mkitől azt kaptam vissza h nem érdemel meg, meg én döntöm el de jobban tennék ha szakítanék. anyukám azt mondta hozzám egy inteligensebb fiu illene, de szeretem. De olyan tapló a viselkedése...és nem esik le neki, h nekem rosszul esik.

köszönöm a válaszokat és elnézést a tul hosszu fogalmazásért.

2009. márc. 28. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit ő. Tojd le magasról. Hagyd a fenébe egy hétig, aztán ha semmi reakció, akkor mond meg neki, hogy ennyi volt, csá. Egy ilyen pasival mindenki lehúzhatná magát a vécén. Vagy kérdezz rá, hogy mi van. De szerintem ejteni kéne. Találsz nála jobbat is, az ilyen selejtek csak magukat érdemlik.
2009. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem tényleg ezt fogom tenni...

köszönöm a válaszokat mkinek!

2009. márc. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!