Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van remény, hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, ez a tanév volt az osztályommal (és Vele) az utolsó. Nevet nem akarok mondani, legyen ő most X. Már év eleje óta belé vagyok zúgva, és többször utaltam is rá, meg mindig próbáltam hozzá közel lenni. Aztán a ballagási banketten rászántam magam és őszintén, szemtől szembe megmondtam X-nek, hogy mit érzek. Ő viszont nem viszonozta és azóta nem nagyon beszélünk. Összetörte a szívemet... Most, a nyári szünidőben azon gondolkozom, hogy hogyan szerezhetném Őt meg? Úgy érzem hogy nem tudok Nélküle élni. Légyszi rendes válaszokat adjatok, és vegyétek komolyan. Köszi előre is!
2011. júl. 6. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyad Xéniát ez a hajó már elment. Van egy csomó más lány a világon.
2011. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sejtem, hogy ezt kéne tennem amit mondasz... De nem tudok túllépni rajta.. Hidd el, ha ismernéd, te is így lennél. Egyébként nem Xénia :)
2011. júl. 6. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
ez a hajó elúszott
2011. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
háát, túl sokat ne törd magad. Ha már látod, hogy reménytelen akkor inkább tedd túl magad rajta. Amúgy mit mondott neked amikor ezt elmontad?
2011. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hááát nem is tudom, talán még megér egy próbát, de...szóval az a helyzet, hogy én is voltam már így és, ezek nem igazán szoktak már így utólag sikerülni.

Mindenesetre próbálj vele kapcsolatban maradni, még ha msn szinten, az is jó egyenlőre, aztán vagy lesz valami, vagy nem, de ha úgy látod, hogy elutasító, meg ilyenek, akkor hagyd, mert egy csomó lehetőséget el fogsz szalasztani.


De ha segíthetek, nyugodtan írj mailt.


26f

2011. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az a vicces, hogy én pont fordított helyzetben vagyok. csak a srác nekem nem osztálytársam, csak sulitársam. mindegy. szóval ő is nagyon édes volt mindig. én meg hülye voltam, és folyton bunkó voltam vele. közben meg rohadtul bele vagyok esve. mostmár nagyon megbántam, hogy olyan voltam vele, amilyen. szóval, mindent nagyon megbántam. lehet, hogy az a bizonyos X is pont azt gondolja, amit én. tegyél még1 próbát. lehet, hogy megéri.

16/L

2011. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat. Amikor elküldött, ne volt durva vagy elutasitó nagyon, egyszerűen azt mondta h "nagyra értékeli, de nem viszonozza". Azt nem tudom egyedül, hogy hogyan próbálkozzak, nem vagyok egy nagy csajozós..
2011. júl. 10. 21:35
 8/11 anonim válasza:
szerintem, ha úgy érzed, hogy megéri... akkor teperj, vágódj be nála ;) de lehet, ha meglátna egy másik csajjal, azonnal meg akarna kapni :DD
2011. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az nem szemétség? :D mondjuk én nem tudom mert mondom, nemsokat értek ehhez :D de egy próbát megér, csak csajt kell találni :P
2011. júl. 10. 22:35
 10/11 anonim válasza:
Az a fontos, hogy tartsd vele a kapcsolatot,próbálj beszélgetni vele,de mint barát.Ez a dolog vagy erősödni fog, vagy pedig nem.Ha az utóbbi,hagyd a srácot,akad még ezer fiú is,tudom,hogy nehéz, én is átéltem már...de egy idő után sikerülni fog!Sok szerencsét.
2011. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!