Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lesz a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lesz a korkülönbség ha összeházasodunk? Nem tudom hozzámenjek vagy nem? Kicsit elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
Én 21 a párom 42. 2 éve találkoztunk elöször ő akkor még nős volt. Most nemrég úgy döntött elválik miattam csak nagyon fél ,hogy ott hagyom majd. Én is ezt szerettem volna de most , hogy válni akar miattam meg házasodni eléggé megijedtem.
2009. márc. 29. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először csak merjen elválni!

Sok férfi csak hülyíti a felesége mellett tartott barátnőjét, hogy majd elválik az asszonytól, de nem teszi meg. Ha tényleg téged szeret, és a feleségét nem, akkor elválik. Ha pedig tudja, hogy te viszont szereted, akkor nincs értelme félnie.

A korkülönbség pedig soha nem probléma, főleg hogy ez nem is túl nagy.


Ja és nem tudom, hogy állsz hozzá, hajlandó vagy e elkötelezni magad jó időre. Lehet, hogy rámegy a fiatalságod, szóval azt neked kell tudni, hogy tényleg szereted e annyira, hogy ez megérje neked.

Ha pedig nem akarsz vele összeházasodni, azt mondd meg neki nyugodtan, ha valaki, akkor ő az, aki ezt megértheti, miután válni akar.

2009. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a továbbiakban sem leszel magadban 100%-an biztos ne tedd, mert csak elrontanád az életed.
2009. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha megijedtél, akkor ne menj bele. rég rossz, ha már gondolkozol rajta. próbáld meg rávenni, h elváljon, de nektek nem kell ahhoz összeházasodni. és győzd meg róla, hogy neked nem a papír, hanem ő kell, más nem fontos. így te sem leszel feszélyezve a hivatalos kötelék által
2009. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most nem sok,majd 20 év múlva ,mikor Te 41éves szexre éhes nő leszel,Ő meg 62 éves nyugdíjas
2009. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég..nem rosszindulatból írom neked,de ha nem akarod tönkrebaszni az egész életed,nem mész hozzá.Jól írták ,hogy most még lehetséges,hogy nem gáz ez a korkülönbség,de nem is kell olyan sok idő és az lesz...
2009. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az,hogy nagyon sok a 21 év. Nálam 15 volt de nem jött össze. Akkor voltam 22 , Én nem mennek hozzá.
2009. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm 42 a férje 59. 17 éve házasok és dugnak mint a nyulak. Szóval... bármi lehet.

De ha már most kétségeid vannak, akkor szerintem ne csináld.:)

2009. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most még mindketten fiatalok vagytok, de mi lesz 15-20 év múlva? Te akkor éled a legszebb korszakodat, de a párod már öreg lesz hozzád! Gondolom most még jól is néz ki, de nem kell már sok idő amikor meglátszik rajta a kor, te pedig ott leszel kicsattanóan fiatal nőként. 21 év szerintem nagyon sok!
2009. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 20év a korkülönbség. De én nem mennék még a helyedbe hozzá..először éljetek együtt pár évet és ha utána is úgy gondolod akkor igen.
2009. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

szerintem is jol gondold meg.te még olyan fiatal vagy.olyan dögös pasijaid lehetnének még,hoyg csak na.,meg háta házasság is korai még nekd szerintem.a dizsib en van még a helyed,nem a konyhapultnál.sok a korkülönbség nagyon,de ha kicsit idösebb lennél töb esélyetek lenne.de igy.....

és mégvalami ,ha már most bizonytalan vagy,kkor ne menj hozzá,mert nagyon megbánnád rövid idön belül.és bizony ha még nem gáz a korkülönbség...pár év muzlva az lessz.szerin tem ne csinálj hülyeséget.

2009. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!