Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl nagy őszintesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagy őszinteséget várok?

Figyelt kérdés

ÉN mindig őszintén megmondom a véleményem, van, hogy kicsit sértő is, mert ha negatív a véleményem valakiről ált. azt is megmondom neki, persze csak ha kérdezi, vagy egy beszélgetésbe adja magát a dolog, tehát nem megyek egy idegenhez oda, hogy ezt és azt gondolom...

A lényeg: van egy pasi akivel életben tök jókat dumáltunk, de már 2 hónapja nem láttam, gondoltam ráírok fb-on, de nem válaszolt semmit. (ez kétszer fordult elő)

Úgy hiszem tudja, hogy tetszik nekem, de én, mivel tudom, hogy nincs esélyem nála, és nem voltam/vagyok szerelmes belé, így mostmár szimplán csak haverkodni akartam, mert iszonyat jó embernek tartom, erre... most mért csinálta ezt???, azóta sem írt semmit, pedig többször fent van, de persze én már tuti fix, hogy a bü*ös életbe nem írok rá, neki semmit... Vélemények?? Jah és nem kell, az hogy felejtsem el, mert tényleg nem voltam szerelmes, de nagyon megszerettem, tök hasonló a gondolkodásunk, azonos a stílusunk, tényleg úgy érzem, ha több nem is, de egy nagyon jó haveri/baráti viszony lehetett volna köztünk, amit ő rontott el, de aztán lehet ő pont ezt gondolja csak rólam... Igazából nem értem, mért nem írt max. annyit, hogy nem akarok beszélgetni, vagy vmi hasonlót...

21/L


2011. júl. 9. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hogy miért nem ír. Dolga van, meghalt, beteg, szemét, akármi lehet...

Csak beszélgetni tudok veled, kitalálni a gondolatait nem. tippelni meg te is tudsz, de nem jutunk többre, sajnos.

2011. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj... tudom, hogy semmi baja szerencsére, rendszeresen bulizik stb. Am érdekes lenne, hogy Chat-en fennt van, de nem ér rá...mert én chat beszélgetésre gondoltam.
2011. júl. 9. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy neki annyira fontos, ő pedig chat függő. Ha nem válaszolol neked, sajnos nem tudsz mit csinálni.
2011. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor most kérdezd is meg tőle őszintén, mondd, mi a francért nem írsz rám, te köc.ög? :)
2011. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát tudod kedves utolsó a negatív vélemény nem egyenlő a bunkósággal, sosem írnék neki ilyet, annál jobban szeretem, de már mindegy is, biztos jó oka volt rá, és ezt tiszteletben tartom.
2011. júl. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!