Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves srác vagyok, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác vagyok, nincs barátnőm, pedig nem is nézek ki rosszul, nem járok bulikba sokat, mégsincs barátnőm. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ismerkedj. Ahhoz pedig nem kell mindenképpen bulikba járkálnod, sőt. Sportolj, járj el sétálni. Bármikor összefuthatsz egy számodra szimpatikus lánnyal. A lényeg, hogy mindig add magad, és egyszer úgy is összejön. :)

14/L

2011. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És milyen a kisugárzásod? Mit mondanak általában rólad az emberek? Az, hogy nem nézel ki rosszul önmagában édeskevés. Kell, hogy valami megfogja a másikat benned. Emeld ki azt a tulajdonságot, ami szerinted előnyös! 22/L
2011. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek 11:04-gyel!


De szerintem a barátaiddal is lóghatsz többet, ha egy rendes társaságban vagy, akkor a lányok se lesznek veled ellenszenvesek. :)

2011. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sportolok:P jó rég óta.)
2011. júl. 11. 11:09
 5/17 A kérdező kommentje:
Nos, az a baj, társaságban nem sokat vagyok, nem is tudom az okát. Akikkel szoktam beszélgetni, és találkozni, azt mondják, nagyon pozitív a kisugárzásom, látszik az arcomon, hogy nagyon tudnék szeretni egy adott lányt.
2011. júl. 11. 11:11
 6/17 Smartguy86 ***** válasza:
Bizony, inkább az számít, hogy szerethető legyél, és figyelmes. Hogy meg lehessen benned bízni. Na meg az se árt, ha normális a stílusod, nem lekezelő.
2011. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kíváncsivá tettél... Nem kaphatnék egy képet? Jöhet privátba is. :)

Első válaszoló voltam.

2011. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet, épp az a gond, hogy mindent megadnál egy lánynak. Legyél kicsit vagányabb, macsóbb, és ne akarj mindent megadni a lánynak, előbb inkább szédítsd őket, hozd őket zavarba, tedd őket kíváncsivá... Hidd el, ettől döglik a légy!


Egy fiú voltam, aki után döglenek a legyek :)

2011. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is.Én is sportolok, ízlésesen öltözködöm(jó cuccaim vannak), jól nézek ki(jobban mint az átlag)és 18 éves vagyok.A különbség kettőnk között annyi, hogy én azért néha-néha eljárok bulizni, kocsmába, meccsre.Jah az egyik nagy hibám, hogy túl válogatós vagyok:)
2011. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 .Daniel. ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Ha egyből odateszed magad nem leszel értékes sem érdekes.

2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!