Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de nem tudom, hogy közeledhetnék felé. Tanács?

Figyelt kérdés
Egy tőlünk nem messze lévő boltban dolgozik. Gondolom nyári munkás lehet, mert eddig nem láttam. Hogyan tudnám kipuhatolni, hogy van-e valakije, esetleg szeretne összejönni valakivel? Nem szeretnék hülyének tűnni előtte, hogy csak úgy leszólítom. Félek, hogy lepattint. Van valami tanács, hogy mihez kezdjek? 21/F
2011. júl. 12. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólítsd MEG és ne LE. Ha esélyed sincs nála, az úgyis gyorsan kiderül. De ha nem mered megtenni, akkor esélyed sincs.
2011. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szép lány(szerintem), attól tartok biztos van valakije. De, ha nincs is, akkor sem hiszem, hogy bármit is akarna tőlem. Valami jó szöveg kellene, amiről nem veszi le egyből, hogy mit akarok. Az a gond, hogy nem tudom mit is mondjak:S
2011. júl. 12. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Mért akarod hogy ne vegye le mit akarsz?A nők a határozottságot és a céltudatosságot nagyon tudják értékelni.Odamész,megkérdezed nem akar e egy kávét meginni veled meló után,ezt add elő jópofán,kedvesen,de határozottan.Ha van pasija megmondja,ha szimpi vagy neki elfogadja a meghívást.Ha nem,lepattint.Ennyi.
2011. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!