Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha akaratomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha akaratomtól függetlenül benne vagyok egy szerelmi háromszögben? Kész röhej, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta randizgatok egy lánnyal, de még nem járunk.. Már nagyon idegesített a dolog, mire múlt héten bevallotta a következőt. (A lány és én 28 évesek vagyunk.) A csajnak volt egy kapcsolata egy nős férfival (+ 2 gyerek), ennek a kapcsolatnak márciusban lett vége (?) A mondat végére kérdőjelet kell tennem, mert 1. munkatársak, 2. a férfi érzelmileg zsarolja a lányt, lelkifurdalást keltve benne, h. ő (a pasi) direkt mindent lenullázott, és készen áll a válásra is... A lány tudja, hogy nem maradhat/nem mehet vissza ebbe a kapcsolatba, de...

Slusszpoén, hogy a minap írt nekem a pasi facebookon (hogy talált meg?!), hogy leülne velem beszélgetni, mert úgy érzi, hogy jogom van tudni egy-két dologról a csajjal kapcsolatban.... Azt eddig is sejtettem, hogy nem szent a csaj, de vannak dolgok, amiken tudni kell túllépni, ezért nem idegesített a dolog. Beszéltem ezekről a lánnyal, ő nem tudja, hogy van-e félnivalóm a pasitól, azt mondta, azt akarja elérni, hogy elmond nekem olyan dolgokat, amik miatt kiszállok a képből, és azt hiszi, hogy a lány visszamegy hozzá és minden olyan lesz, mint régen...

Mondjátok meg, mit csináljak? Kész röhej, nem így képzeltem egy normális párkapcsolatot, de nyugodtan kövezzetek meg, nem bírom csak úgy otthagyni a lányt, mert tetszik kívülről-belülről, és az jut eszembe, hogy mi van, ha ő az én nagy esélyem?


2011. júl. 13. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és megbízol benne,akkor hagyd a pics%ba azt a férfit,csak be akar kavarni..,vagy hallgasd végig,köszönd meg a beszélgetést és ne foglalkozz tovább vele egy percet sem.A többit a barátnődnek kell elintéznie.
2011. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi,nem jártok még,tehát még nem a barátnőd.
2011. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le a pasival és mond meg neki, hogy a ő kapcsolatuk már lezárult (erről bizonyosodj meg a barátnődnél), a csaj a te barátnőd és ha zaklatja továbbra is (vagy bármelyikőtöket), akkor pofán vágod.

Mondjuk általában meg is kell tenni ilyen helyzetben, mert csak akkor működik :-S

2011. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok alatt nem mondta el ezt a kapcsolatot?

Nem foglalkoznék a csajjal tovább, azért se, mert ilyen helyzetbe hozott, főleg azért, mert megemlíthette volna, mibe sodor bele.

Először zárta volna le a múltját, mielőtt elkezdi a jövőjét.

És igen, egy normális kapcsolat nem így kezdődik, de te ismered, mennyire bízol meg benne.

28/F

2011. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra valoszinüleg moszerolos beszélgetésre vidd magaddal a csajt is! Mondja olyankor a süketet!
2011. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok találkozni a csávóval... nincs értelme.
2011. júl. 13. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, mi vezetett erre a döntésre?

A lánnyal mi lett?

2011. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted meg kéne hallgatnom?
2011. júl. 14. 00:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Te ismered a lányt mennyire bízol meg benne.

Én az egészet hagynám, ez az egész már az elején túl van bonyolítva.

De ez csak az én véleményem.

2011. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha tényleg kell neked ez a lány akkor igenis küzdj meg érte. én semmiképpen sem hagynám ott a helyedben egy ilyen dolog miatt. beszéld meg a lánnyal ezt az egyészet, hallgasd meg őt, hogy neki mi a véleménye :)

milyen unalmas is lenne az élet, ha nem lenne néhány dolog "túlbonyolítva" :)

2011. júl. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!