Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 30-as,40-es férfiak kezdenén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as,40-es férfiak kezdenének-e párkapcsolatot tinédzser, esetleg 20-as lányokkal?

Figyelt kérdés

Én ezt a magam részéről kicsit negatívnak érzem, ha ekkora a korkülönbség, de nem elítélendőnek. A kérdésem csak kíváncsiságon alapszik. Az is érdekelne, hogy aki már volt ilyen helyzetben, hogy élte meg, milyen volt, mennyire tudtatok összehangolódni? Sok negatív kritikát kaptatok? Nagyobb úgymond "élmény" volt a párkapcsolatotok, vagy ugyanolyan volt, mintha a saját korosztályotokból való lenne a párotok?

Komoly válaszokat kérek!


2011. júl. 13. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, várom a 20-as lányok leveleit privátba, most rögtön!
2011. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy 20 éves egy 30 évessel azzal nincs semmi baj.

De ha egy 16 éves egy 30 évessel na akkor van a baj.

2011. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben kb 3honapja szakítottunk..én 21 ő 34 és az elején minden szép volt,jó volt éreztem,hogy büszke Rám de közölte,hogy ennek az egésznek nincs jövöje mert őt zavarja ez a 13év köztünk és még fiatal vok,élnem kell,Neki meg 1 Nőre van szüksége..együtt voltunk 8hónapot,bár én eltudtam volna Vele képzelni a jövömet de ő mást akart..ebben az egészben csak az volt kellemetlen,hogy nem egyenlő társként tekintett Rám mivel ő "tapasztaltabb"..Viszont ujra nem mennék bele 1 ennyivel idősebb emberrel 1 kapcsolatba,most is azt állította,hogy én őt szégyelltem..de inkább csak zavarban voltam sokszor..negatív kritikát inkább a szüleimtől kaptam először nekik volt nehéz feldolgozniuk h 34 sőt még focista is..ami a mi családunkban nem épp pozitiv reakciokat vált ki...A haverjai azt mnodták,hogy mi nagyon összepasszolunk...

21/L

2011. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én 34/f ő 24/n.

Én nem nézek ki 34-nek (mostmár 35:-) ), de bizony előjöttek a 10 évből eredő különbségek. Én másképp vélekedtem a dolgokról, mint ő.

Vége is lett, mert nem tudtunk közös nevezőre jutni. Pedig szerettem.

2011. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. tehát akkor hiába mondják, hogy a kor nem számít.. nagyon is számít.
2011. júl. 14. 20:26
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló, köszönöm, hogy megtiszteltél azzal, hogy komolyan válaszoltál! ^^
2011. júl. 15. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen! Nem tudok komolyan válaszolni ilyen kérdésre, mert szerintem ez emberfüggő és nem az a dolog, amiből általánosítani lehet. Kinek ilyen, kinek olyan tapasztalata van ebben a esetben, de véleményem szerint a legkevésbé sem a kortól, hanem az embertől függ a dolog. Ha probléma az nem a kor miatt van, hanem mert az ember problémát csinál a korból.


Autentikus nem tudok lenni, tekintve, hogy általában 5-10 évvel idősebbekkel van kapcsolatom. De ebben az esetben is volt olyan ahol számított a kor és volt olyan ahol nem. Az egyén mentalitásától függ.


36/F

2011. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez már kellőképpen komoly és kielégítő válasz volt. :) a véleményem tömören nekem is ez, de kíváncsi voltam, hogy mások, akik megéltek már ilyet, hogy vélekednek.
2011. júl. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!