Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek van olyan hogy nincs kedvetek a barátnőtökkel lenni?

Figyelt kérdés

jóó, minden nap találkozunk (2éve vagyunk együtt), és most értünk el oda hogy 3-4 naponta neki nincs kedve velem lenni. (amikor együtt vagyunk is szokott a haverjaival lenni, szóval nem egész nap szoktunk egymás nyakán lógni.)

na ezt még meg is értem, de olyan rosszul esik mikor igy kimondja hogy: nem akarok veled lenni, nincs kedvem hozzád...... :SSS

ez ellen mit tudok tenni?


még1 kérdés: ma mondtam neki telóba, h h szeretnék vele lenni.. úgy... (én ilyet ritkán mondok)... amire szintén az volt a válasz hogy hát de nem bírom megérteni h ma nincs kedve velem lenni?

normális h még így sincs kedve...? -.-" sztem kicsit gáz


2011. júl. 13. 19:08
 1/4 Moszuke ***** válasza:

lehet uncsi vagy.

amúgy szerintem nem normális volt a reakciója az említett dologra

2011. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy a lánynak sincs kedve, velünk ez volt, de én már nem is igazán szerettem, aztán dobtam is hamarosan, meg mi amúgy is állandóan veszekedtünk... :/

Hát nem tudom veletek mi a szitu, de lehet hogy ennek is szakítás lesz a vége... azért remélem a Ti kapcsolatotok még menthető. :D

2011. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:S


Két variációt tudok elképzelni... valószínűségi sorrendben:


01) Kezd elfáradni a kapcsolat...

02) Van valakije



Akármelyik is az eset, sok jóval nem kecsegtet :(


22/F

2011. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a "szabad napjával" van gond, hanem azzal, ahogyan ezt megfogalmazza.


Neked is meg kell értened, hogy időnként mindenki vágyik magányra, egyedüllétre, saját magára szánt időre.

Ha 3-4 naponta kér magának egy "saját napot", azzal szerintem semmi gond nincs. Ezt tartsd tiszteletben, különben szakít majd, ha úgy érzi, nem lehet semmi privát élete.


De ő is fogalmazhatna máshogyan. Mennyivel máshogy hangzik az, hogy "Úgy érzem, szükségem van most egy önálló napra", mint az, hogy "nincs kedvem hozzád."

2011. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!