Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi társak! Titeket vert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társak! Titeket vert már át nő? Mivel? Hogy?

Figyelt kérdés
Lehúzott pénzzel, megcsalt, szórakozott veled, stb. Bármi jöhet! Irjatok bátran!
2011. júl. 15. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Mindenkivel ezt csinálják :D a nők már csak ilyenek. ÁLTALÁNOSÍTOK! :D
2011. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a boltos néni kevesebbet adott vissza.
2011. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hajaj! Szinte mind, akinél valaha próbálkoztam.
2011. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindenkit át lehet verni. Akivel megtörtént sokszor meg is érdemelte. Aki pedig nem érdemelte meg (hagy ne ő dönts már el), azt sajnálom. Emberek ilyenek.
2011. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem már vertek át, nem is egyszer... De már nem érdekel a múlt, végülis azokból is tanultam fejlődtem és még fogok is :). Aki meg átveri az másikat annak csak annyit mondok, hogy mindenki azt kapja az élettől amit megérdemel :)... 18/F
2011. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18/F okos.
2011. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de nem egyszer vertek már át. Az egykori nagy szerelmem pénzzel húzott, szinte én tartottam el. Volt, aki mutatta tettekben is, hogy mennyire fontos vagyok neki, aztán egyszer csak - miután megkapott - közölte elég durván, hogy csak arra kellettem neki. De nem bánom, hogy ilyenek is történtek velem, hiszen ez is megtanított arra, hogy nem szabad mindennek bedőlni. Sokszor üres szavakat mondanak, üresen cselekednek. Kevés az az ember, akiben tényleg meg lehet bízni. Megtanított arra, hogy kicsit se legyen naív, mindig legyenek kételyeim, és akkor nem ér akkora tragédiaként a csalódás.
2011. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt mondta 29 és miután megvolt bevallotta hogy 31, a rahadék vén p!
2011. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik átbassza az embert. A kérdés csak az, hogy milyen szinten.
2011. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Randizgattunk, egyik nap meg összejött a volt csávójával.


Forever alone. :D

2011. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!