Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez egy barátnőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy barátnőhöz illő viselkedés?

Figyelt kérdés
Kavar a volt pasimmal.letagadta. de most bizonyítékok kerültek a kezembe.hogy tehetett ilyet?Nem akarok elhamarkodni semmit bosszún töröm a fejem .Szerintetek?ÉS az egészről mitgondoltok olyan értelemben hogy jogos e a haragom ?!Sztem az expasi tabu:) Sok mindent tudok róla egy nagy ribanc de a pasik mégis bomlanak utána mert ugy adja elő magát mintha a hűség szobra lenne. :(
2011. júl. 15. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen a barátnője és tudja is róla az minek háborodik fel?!
2011. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
miért lenne tabu az ex pasi???? valamiért csak szakítottatok. vagy neked nem kellett, vagy ő akart szakítani de ilyen téren neked már nincs hozzá közöd. biztos szar érzés, de bele kell nyugodnod hogy már nem jártok
2011. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne állj bosszút. szard le. az fáj neki a legjobban.
2011. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Miért lenne tabu az expasi? Összejövök valakivel, kiderül, hogy egy nagy tévedés az egész, szakítunk jó idő elteltével összeismerkedik egy barátnőmmel, megszeretik egymást, jól kijönnek. Akkor azért mondjanak le egymásról, mert mi valamikor jártunk? Ez annyira buta és gyerekes dolog! Sem a volt pasid sem a barátnőd életéhez semmi közöd, egyikük sem a tulajdonod, hogy eldöntsd, mit csinálhatnak és mit nem.
2011. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké..csak.. nh mind1 sajnálom h megbíztam egy ilyen csajban.de lehet h tényleg gyerekes vagyok. cska én azon az elven élek h azt kapsz amit adsz. és én soha nem mennék rá a barátnőm exére kiszemltjére vagy a jelenlegi pasijával. mind1 akkor én látom rosszul.de valamiért akkor is rosszul érzem magam.és nm gondolom h itt szerelemről lenne szó mert ez a csaj hetente uj pasiba szerelmes ugyh kétlem a dolgot. de mind1 köszönöm az osztást elgonkodok rajta.
2011. júl. 15. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:
adok-kapok : az majd az élet fogja elintézni,de ilyennel ne mocskold be a kezed.
2011. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vannak olyan mocsok nők sajnos.Ez elég szégyen az ő részéről.Nem is nevezhető barátnőnek az ilyen...
2011. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyugodtan állj bosszút rajta
2011. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a bosszúval csak tovább húznád,macerálnád a dolgot.aztán a végén még ő lenne az ártatlan,a megbántott. úgy semmiképen ne állj bosszút rajta,hogy kitervelsz,meg fáradsz rajta.de ha majd a jövőben esetleg segítséget kér tőled,akkor nem kap és ennyi.
2011. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat és tényleg magamba száltam és elgondolkodtam. Nem állok bosszut de már sosem lesz ugyanaz ez a barátság.Valami eltörött bennem.És kitudja milenne ha bemutatnám a jövő beli újpasimnak.Félhetnék attól hogy rá is rámászik?! Mindig bennem lenne.Mind1 az emberek jönnek mennek az életünkben majd az idő ugyis megadja a választ mindenre.
2011. júl. 16. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!