Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta a barátom elhagyott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a barátom elhagyott, semmi önbizalmam sincs. Előtte se volt sok. Kiszeretett belőlem. Lányok, ti ezt hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Semmi köze nincs a külsőtökhöz, vagy nem is ti tehettek róla, de akkor is borzasztó, hogy valakinek nem vagytok olyan fontosak, mint ő nektek.

(Nem tudtunk találkozni eleget, és sokat veszekedtünk, messze élt tőlem.)

De előtte tökéletes voltam neki.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Mindennek már több, mint fél éve.


2011. júl. 18. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, bulizz, sportolj valamit!
2011. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sportolok, de bulizni nem szeretnék. Nem az én világom.

Ismerkedni se merek. :S

2011. júl. 18. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem?:O Hány éves vagy?
2011. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ő is csak egy fiú/férfi (nem tudom hány évesek vagytok) volt az életedben és, hogy majd jön a másik. Hidd el tudom milyen érzés amikor valakit nagyon szeretsz aztán elhagy. De te egy önálló független nő vagy aki mindent át tud vészelni. Gondold el ezt, és legyen önbizalmad. Nehogy már egy férfi miatt legyél lehangolt. Tereld el a gondolataid róla, menj el a barátnőiddel valahova és csináljatok valami jó csajos programot. Kerekedj felül az "önsajnálatodon" mert hidd el nem érsz vele semmit.
2011. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

16 éves, de annyira megbántott, hogy elment a kedvem attól, hogy ismerkedjek.

Mindig bennem van az, hogy mennyire szeretett, bíztam benne, és éreztem is, hogy nagyon szeret, mindig olyanokat mondott, hogy velem akar meghalni stb.. De ahogyan szakított velem, az embertelen volt. Azóta nem bízom senkiben, és nem tudom feloldani a félelmem.

Csúnyának érzem magam , és egy senkinek.

Hiába mondta, hogy mennyire szép vagyok stb.. Biztos hazudott.

2011. júl. 18. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:

16 évesen nem tragédia, hogyha most egy darabig mellőzöd az ismerkedést. Különben is nem a lánynak kell kezdeményezni, tehát ha valaki majd ismerkedni akar úgyis odamegy hozzád, gondolom azért elkergetni nem fogod... Ehhez meg gyakorlatilag nem kell semmi, mert az utcán, buszon, vonaton is odamennek az ember lányához...

Kortól függetlenül mindig fájdalmas és kiábrándító, ha nem kellesz valakinek. De va ilyen, mást nem tehetsz, ha te is tudod, hogy nem a te hibád, el kell fogadnod, hogy ilyen előfordul. Gondolj bele, hogy neked is van olyan, hogy egy srác, kedves, aranyos, nem is néz ki rosszul, valahogy mégse érzed a dolgot. Ez pont ilyen, ettől még nem kell, hogy elmenjen az önbizalmad. Főleg, hogy te is tudod, hogy a távolság és az, hogy keveset tudtatok találkozni volt az ok. Ebben a korban különben is élvezni kell az életet nem pedig lekötni magad. Ha nem szeretsz bulizni akkoris rengeteg olyan dolog van, ami szórakozás, el lehet menni ide-oda barátnőkkel, strandra, fagyizni, csajos estéket tartani...stb. Az, hogy nem jársz bulizni ilyenkor még az inkább előny, mert ha belegondolsz, akkor a jobb, kultúráltabb helyekre be se engednek 18 év alatt, csak azokra amik olyanok, hogy semmilyen törvénnyel nem foglalkoznak, nekik mindegy, csak fizessenek. Szóval erre amúgyis ráérsz még, mert elég gáz amúgyis amikor veled egyidős kislányok attól érzik nagynak magukat, hogy ők a legrészegebbek a buliban...

2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek. :)

Köszönöm .

Egyébként meg pont ezért fáj annyira, mert 1 évig voltunk együtt, és nagyon szerelmes volt. Szóval nem volt ez a , jó , aranyos vagy meg szép, meg minden, de nem érzek irántad semmit.

Csak belefáradt abba, hogy nem tudtuk megoldani a találkozásokat, de mikor együtt voltunk, mindig annyira odavolt értem.

2011. júl. 18. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha így van tényleg nincs okod rá, hogy elkeseredj, mert még csak az se igaz, hogy te ne kellenél neki. Különben is ha már 16 évesen volt egy 1 éves kapcsolatod, akkor aggodalomra nincs okod, mert legalább bitos, hogy képes vagy normális kapcsolatra, amit sok huszonéves sem mondhat el magáról (mert ismerek olyat is, aki 28 és még 2 hónapnál tovább egy pasi se bírta vele)
2011. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. júl. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!