Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi lehet a gond a kapcsolatunkban. Adnátok tanácsokat? (L/17) (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt, és hiányolom azt a részt ami a kapcsoaltok elején van, ahogy megismerjük, felfedezzük egymást, hiányzik az a hhúú de szerelmes vagyok érzés.Ne értsetek félre még most is szeretem, és nem akarom elveszíteni őt, de mostanában elég sokat hisztizek és ez a viselkedés már engem is kezd idegesíteni, ő még nem tette annyira szóvá, de tudom, hogy zavaró számára.Ezért ezen változtatni akarok, de csakúgy tudok, ha valamit csinálnuk a kapcsolatunkkal.Ráadásul elég keveset szexelünk, ez is probléma...De annyira szeretem, és félek kicsit.Szóval szükségem van a tanácsaitokra...:)
2011. júl. 19. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele, elmúlt az a húú de szerelmes vagyok érzés. nekem az segített hogy nem találkoztunk néhány napig és alig beszéltünk..borzasztóan hiányzott :) azóta minden rendben
2011. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsit részletesebben leírod a problémákat próbálok segíteni.



KENNY

2011. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert 17 éves vagy
2011. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy újítaunk kéne, és hogy ő már nem ragaszkodik annyira hozzám, de tudom, hogy szeret.És van 1 csaj akivel elég jó kapcsolatban vannak, a csaj tegnap felhívta hogy kimegy-e a strandra a bnőjéhez meg hozzá, de mondta barátom, hogy nem mert más programja van(velem), de tudom, hogy tetszik a barátomnak a csaj, mert azt mondta, hogy egyszer kettesben ültek a padon, és átfutott az agyán, hogy megcsókolja, de aztán nem csókolta meg mert eszébe jutottam én(ezt ő mondta el nekem).Nekem ez a csaj a kezdetektől fogva gyanús, és egyre jobban, pedig higyjétek el hogy nem vagyok féltékenytípus, de ettől a csajtól a falra mászok.

Az is gond, hogy keveset szexelünk, meg a kérdésben is írtam, hogy hiányzik az a rész ami a kapcsoalt elején van...de az nagyon, akkor oylan jó volt az első randira hozott nekem 1 szál vörös rózsát, meg éreztem, hogy annyira fontos voltam neki, annyira küzdött azért hogy megkapjon...és most meg, modnom neki, hogy öleljen meg..aztán nagy nehezen megölel...

2011. júl. 19. 19:41
 5/7 anonim válasza:

lehet hogy tetszik neki más is, de attól még szerethet téged, lehet hogy csak egy kis idő kell neki

ha szeret akkor nem fog elhagyni

de egy kis idő külön lehet hogy tényleg jót tenne :)

2011. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy hónapja már szüneteltünk, de azt nem nevezhetném igazi szünetelésnek, mert közben beszéltünk, és akkor folytattuk a kapcsolatot, hiányzott, ráadásul mikor közöltem vele akkor sírt is...
2011. júl. 19. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Mérlegelni kell h mennyire okoz örömet, és mennyire okoz szenvedést a kapcsolat. Ha tovább kell lépni, akkor tovább kell, még ha fáj akkor is.
2011. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!