Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 2x is megvert, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2x is megvert, és úgy döntöttem hogy otthagyom. De nem merem elmondani neki ezt, mert félek, hogy megint megver. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Már ha vele vagyok, nem merem a véleményem kinyilvánítani mert attól félek, hogy vita lesz belőle. Nem tudom mit csináljak.
2011. júl. 20. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ma már írtál ki egy ilyen kérdést..
2011. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott!!
2011. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma még nem tettem ki kérdést! Ez az első kérdésem.
2011. júl. 20. 15:11
 4/12 A kérdező kommentje:
de félek h baj lesz belőle
2011. júl. 20. 15:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha akkor közölnéd vele, amikor nem kettesben vagytok. Menj el valami erős fiúismerősöddel, testvéreddel, apuddal stb! Ha ez nem megy, akkor pedig közöld vele telefonon! Egy a lényed, ne hagyd, hogy mégegyszer kezet emeljen Rád!

24/F

2011. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen véget kell vetni ennek a kapcsoltnak. Bár az sms-ben szakítás nem tisztességes dolog, de ez esetben nincs más lehetőség, esetleg, amit előttem írtak, hogy vigyél magaddal valakit! Nagyon veszélyes az illető? Mert akkor jó lenne, ha az elkövetkezendő időben lenne valaki, aki megvéd, ha esetleg nem tudna beletörődni abba, hogy elhagytad, ha érted mire gondolok...
2011. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és barátod hány éves? Kell segítsek, hogy elmondd neki? Én nem nagyon félek hogy megüt, mert sportolok régóta.
2011. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, saját lakásom van. De amúgy is épp készülök eladni, mert csótányos a háztömbünk. Barátom 22 éves. Arra gondoltam, ha el költöztem küldök neki egy sms-t, vagy felhívom. Másik városba költözök remélem nem fogok összefutni vele a közel jövőbe majd akkor. 2 hónap múlva költözöm, úgy beszéltem meg az ingatlanossal. Addig meg vigyázok a számra.


Köszi a válaszokat. x)

2011. júl. 20. 15:42
 9/12 napietus ***** válasza:
MOST költözz el, ne halogasd! szüleidhez, vagy bárhova, és onnan hívd fel. amit tudsz vigyél el, a többi cuccodat (pl. bútorok) vedd leltárba tanú jelenlétében, készíts fotót róluk, és közöld a barommal hogy Dr. XY ügyvéd fog jelentkezni, az ingóságok átadását vagy megváltását vele beszélje meg. Te NE beszélj vele egyáltalán, és ne is menj oda! bízd ezt szakemberre.
2011. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oks, majd felhívom anyát. Szerintem már holnap elmegyek hozzá, és ha az új lakásba költöztem, akkor nem fok szakembert hívni. Felhívom. Abból bajom nem lehet. Nem tudja hova fogok költözni, csak hogy el.
2011. júl. 20. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!