Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted melyik csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted melyik csajozási módszer a jobb?

Figyelt kérdés

Először barátkozzak össze a lánnyal, és csak utána kezdjek udvarolni neki.

Vagy.

Rögtön az elején vegyek neki virágot, bonbont, hívjam el moziba...?

Melyik jobb? Előbb barátság vagy rögtön udvarlás?


Kérlek írd oda, hogy fiú vagy lány vagy, és azt, hogy hány éves vagy!

Köszönöm.


17/F


2011. júl. 22. 19:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
hát szerintem , ha komolyak a szándékaid és a lány is teccik, akkor egyből udvarolj. mert ha nem akor lehet hogy azt hiszi majd h csak barát akarsz lenni. Én is jobban szeretem az egybőől udvarlást..:) De mindent csak ésszel! sok sikert !!16/L
2011. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért előtte valamennyire ismerkedjetek össze lol. ha már randira mész, akkor vegyél neki virágot meg bonbont, előtte ne.
2011. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy rózsa belefér, hogy tudja hogy komolyabbak a szándékaid, de ne vidd túlzásba szerintem. Inkább barátkozz előbb.
2011. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19:59 L18
2011. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

19/F

rosszul fog esni, de egyikre se mész semmire. Ami nem gond, hisz természetesen a legtöbb férfi így gondolja. De van egy jó hírem a csajozás tanulható dolog és ha tudatosan csinálod, elképesztő sikereket érhetsz el.

2011. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Először barátkozzál össze vele, és csak az után az udvarlás.

16L

2011. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
virágot inkább ne rögtön kezd mert időbe telik és lehet hogy csak barát maradnál neki
2011. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

(20:02 vok)

rosszabbnál rosszabb válaszok! :) 20:13 lány válasza "tipikus" női válasz. Barát zónából nincs kiút.

2011. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha a csajozás tényleg tanulható, akkor adj már egy-két tanácsot. Mi tegyek?
2011. júl. 22. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
persze nagyon szívesen segítek, de nem itt. Írj egy email-t és az msn lenne a légkézen fekvőbb.
2011. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!