Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm teljesen kisajátítj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen kisajátítja az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan a nap minden percében velem szeretne lenni, ha nem vagyunk együtt állandóan felhív, ha nem írok neki 10 percenként facebookon már azt hangoztatja, hogy nem törődöm vele.

Már mondtam neki, hogyha így megy tovább, akkor kereshet másik pasit aki törődik vele, mert én állítólag nem. Kértem hogy értse meg, hogy nem csak vele foglalkozom a nap 24 órájában, de erre csak azt mondja, hogy miért neki kell mindenkit megérteni.


2011. júl. 24. 14:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%

Csak egy probléma van vele, hogy NŐ.

Nm fikázom, én is az vagyok. Mindössze én már tudom, miért csináltam ilyeneket régen és megértem, miért kergettem el a pasikat...


A nőknek kell a folyamatos visszaigazolás, hogy mellette vagy, a párja vagy.

Ez valamiféle biztonságmánia.

Fokozódhat, ha van valami komplexusa, mert a másik fontos dolog az életünkben a különlegességmánia.

Ezeket a dolgait természetesnek tartja és ha elmagyarázod neki, hogy szereted és csak magának és a kapcsolatotoknak árt vele, leáll. Pár napig.

Mert ezek olyan erős kötések, hogy csak akkor változik, ha ő megérett rá, márpedig ezt sokan még 30 évesen sem látják át.


Van azonban egy dolog, ami felülírhatja, mert a legnagyobb sárkány-nőnél is felülír mindent, az pedig a szerelem.

Csak sajnos ez elég ritka, mert ritka az érdekmentes érzelem.


Szerintem.

2011. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
pontosan így van!
2011. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Én már mondtam neki hogy ezzel eltaszít csak, mondtam, hogy szeretem, vele vagyok mindig, de van munkám, kötelességem, és barátaim is. A másik dolog, hogy nem bírja elviselni, hogy haverokkal beszélgetek, mert nem figyelek rá miattuk, pedig ez nem így van.

Ezt meg is mondtam neki de nem akar megérteni. Ha pedig szemére vetem akkor megint jön azzal, hogy én nem megértőnek nevezem.

2011. júl. 24. 14:55
 4/34 anonim ***** válasza:
69%

Beszéld meg vele szépen, ha szeret meg fogja érteni, ha nem akkor ne foglalkozz vele. Mert így csak el fog nyomni. Nyílván minél többet akar lenni az ember a szerelmével, de van magánéleted is, mi lesz ha munkád lesz stb...

Nem örködhet feletted az idők végezetéig....

2011. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Ha így elmondtad és nem értette meg az gáz... :S Annyit tehetsz, hogy kevesebbet vagy vele, de amikor vele vagy akkor éreztesd vele hogy szereted és hogy ő kell neked. Ha ezt érzi melletted, talán kevésbé várja majd el hogy folyton hívogasd... Ha ez sem válik be, akkor kérj tőle egy kis szünetet (én ezt tenném) és akkor mindketten át tudjátok értékelni a dolgokat. Remélem segítettem :)
2011. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Bocsi, látom hogy már beszéltél és felnőtt vagy.

Ha hisztizik, az elég idegesítő tud lenni és az is, ha bizalamtlan veled. Amikor ezt csinálja, próbálj vele normálisan beszélni, ha azt nem érti, csináld meg amit akartál és ne törődj vele. Ez nem a te hibád lesz. Ha ezt nem fogja fel, megérdemli.

2011. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Neki van családja, barátai?
2011. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Sokszor megcsináltam, hogy azért sem hívtam, azért sem írtam neki, amikor megtehettem volna akkor sem, de ettől meg kiakad és síró rohamokat produkál, nem tudok vele mit kezdeni, mindíg megsajnálom szegényt.


Igen, nincs sok barátja amúgy ezért is féltékeny rám mert, nekem sok haverom, ismerősöm van azt érzi hogy mások elvesznek tőle. Ezt mondta nekem

2011. júl. 24. 15:06
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
A barátaid is foglalkozhatnának vele néha, heti néhány percet.
2011. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

És nincs olyan baráti köröd, akivel Ő is barátkozhatna? Vagy kizárólag fiúk vagytok? Mond meg neki, hogy szeretnél Vele lenni akkor is, amikor a barátaiddal vagy és összebarátkozhatna velük..

Amúgy ez a 10 perces határidő elég kóros, de találkoztok minden nap? Mennyit beszélgettek és miről? Nálunk van, hogy a párom úgy érzi, hogy az egész napot együtt töltöttük, mert mellettem ült. Viszont én az egy légtértől még nem feltétlenül érzem, hogy együtt is töltenénk el azt az időt.


Lehet, hogy valami olyan hiányzik Neki a közös időtöltésetekből, amit nem ismersz fel. Mindenkinek másra van szüksége.


Mindenesetre megértem, hogy ez megterhelő Számodra. Ezen valahogy változtatni kell, mert különben szakítás lesz a vége és ezt Neki is meg kell érteni. De! Hiába várod azt, hogy Ő változzon és az legyen ami Neked jó. Kompromisszumot kell kötnötök és igen, Neked is meg kell értened, hogy Ő mit szeretne.

2011. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!