Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha azt mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha azt mondjátok, hogy azért nem hívtok, mert nincs pénz a kártyátokon, akkor tényleg nincs vagy tunyák vagytok, vagy nincs kedvetek beszélni velünk?

Figyelt kérdés
Akárhány fiúval beszélek, mindegyik azt mondja, hogy "Bocsi, de majd ha feltöltöm a kártyám, akkor hívlak."...
2011. júl. 26. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszahívót tudna küldeni? Én azt küldenék. Vagy alapból nem adom meg a számom, ha nem akarom, hogy keress...
2011. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WhiteLabel ***** válasza:
az ön készülékében van a hiba.
2011. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a nagy igazság, hogy velem így van! Amint van a kártyámon pénz, felhívok mindenkit akinek megígértem, meg lotyogok még egy sort mással is, és felhívom a nagyit (!) és pápá pénz!

17/F

2011. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs :D nekemsincs ha felis töltöm max 10-15 napig jó azt cső.
2011. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem ez attól függ, hogy utána, amikor feltölti a telóját tényleg felhív e.

Mert van akinél ez ilyen kamu , lerázós duma, h most nem tudlak hívni, majd ha lesz pénz a telómon kereslek.. aztán sehol semmi. Vannak ugyanis olyanok, akik nem mondják meg h bocsi, de nincs kedvem dumálni, és kamu szövegekkel/kifogásokkal jönnek..

2011. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az attól függ, hogy milyen kapcsolatba vagyok a lánnyal. Pl. ha a húgom hív, akkor valószínűleg csak megpróbálom lerázni :D+ha vkivel nem vagyok olyan közeli viszonyban, akkor is ez a helyzet. Viszont ha közel áll hozzám az illető, akkor az már fel se merül, hogy nincs kedvem beszélni vele és ha még tényleg nincs is pénz a kártyámon inkább feltöltöm, minthogy töprengni hagyjam a másikat azzal, hogy azt mondom:" Bocsi, de majd ha feltöltöm a kártyám, akkor hívlak."...:)
2011. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!