Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás vagyok azért mert 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok azért mert 2 éven át hazudtam a páromnak?

Figyelt kérdés

Már lassan, hogy 5 éve együtt vagyunk, kisebb nagyobb szünetekkel!Ilyen volt ez a 9 hónap is!Azért mentünk akkor szét, mert kiderült, hogy megcsalt engemet, amire állítólag nem emlékszik, de aztán jöttek a hírek h igaz!Ezt megbocsájtottam neki és összejöttünk rá kilenc hónapra!

Én ezalatt a 9 hónap alatt voltam egy fiuval, mondhatni azt is, hogy valamilyen szinten ő egy kicsit elfelejtette velem a páromat!Meg aztán kihasználta, hogy gyenge voltam!Megtörtént a dolog!De én h ezzel a gyerekkel lefeküdtem nagyon megbántam!10 évvel idősebb nálam, és van egy barátnője is,szóval megcsalta velem!Én nekem nem volt akkor senkim!Teltek az idők és ez az egész nem teljesen de kitudódott valamilyen szinten!A faluban az emberek elkezdtek róla beszélni!én mindent tagadtam, mert szégyeltem ezt és nem mertem felvállani!Közben összejöttem az előző párommal!Tiszta lapokkal elindítottuk ezt a kapcsolatot ami nagyon jól működik a mai napig is!Közben ő kérdezgette h igaz- e amit beszélnek, hogy tényleg le e feküdtem azzal a gyerekkel!Én mindvégig hazudtam neki,hogy ez nem igaz!Hogy miért?Mert tudtam, hogy hogyan reagált volna!1. utálja azt a gyereket, 2.abba belehal ha más ér hozzám!Szerintem akkor nem akarta volna velem újra kezdeni!De aztán az a gyerek bevallotta a barátnőjének és így kitudódott, bíztam benne, h nem jutt el a barátom fülébe, de igen!Bevallottam neki h igaz!És tényleg úgy reagált rá, amire számítottam, mégha ennek már 2 éve is van!Ez vasárnap történt h kitudodott az esett meg 2 éve!a családja is haragszik h hazudtam!Szerencsére nem mentünk szét,de szerintem egy embernek van oka csak haragudnia rám!A gyerek barátnőjének!Az a haragszik is de bezzeg a gyerekre nem!Mintha semmi nem történt volna, és csak én viszem a balhét!


2011. júl. 29. 14:12
 1/10 Veky ***** válasza:
53%
Nyugodj meg, nem vagy hibás! Mindenkivel (na jó nem mindenkivel) de előfordulhat! :)
2011. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen, hibás vagy, más dolog ha a párod nagyon szeret akkor megbocsát, de ettől függetlenül nem tisztességes dolog 2 évig hazudni, vagy hallgatni...
2011. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem olvastam végig, tehát lehet hogy én is hibás vagyok d:
2011. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első 4 sor alapján elég szép kapcsolatnak tűnik...

Inkább nem mondok semmit.

2011. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el :)
2011. júl. 29. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Túl hosszú, addig jutottam h egy jóval idősebb pasival rakattad meg magad.


Háát figyelj ha hazudtál neki akkor hibás vagy, de mivel nem voltatok együtt ezért nem kötelességed beszámolni róla. Ha nagyon zavar akkor térdencsúszva mondd el neki de szerintem csak felejtsd el a sztorit. De ismétlem ezt az első 5-6 sor alapján mondom mert novellákat olvasni most fáradt vagyok.

2011. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp hibás vagy, met nem voltál korrekt!

De egyébként ha tudtad, hogy annaka avalkinek van barátnője, akkor sem volt szép és igazán valóban ő haragudhat rád.


A pasidnak pedig semmi köze nem lett volna hozzá, de így hogy hazudtál neki, haragudhat rád.

És ha meg is bocsájt, kérdéses, ezután hogy lehet benned megbízni. Én azért már tartanék tőled. ha simán a szemembe hazudsz.


bárhogy is alakul majd igyekezz tanulni belőele!

2011. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy hibás.Egy nem voltatok együtt akkor amikor megtörtént,kettő a párod úgy csalt meg téged,hogy együtt voltatok!
2011. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen egy büdös lotyó vagy ; )

Sok szerencsét az élethez...

2011. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem, de mindegy, te biztos jobban tudod :)
2011. júl. 29. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!