Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok barátotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok barátotoknak olyan fiút, aki nem lát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Én nem:(
2011. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen. A párom hallássérült, de nincs ezzel semmi gondunk. Viszont innentől elméleti a kérdés, mert jelenleg semmiféle más fiút nem akarok :)
2011. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy gondolom, hogy igen, bár a kérdés számomra csak elméleti, mivel férjnél vagyok.


Viszont vagy egy barátnőm, akinek a férje munkahelyi baleset során megvakult, és barátnőm nem vált el tőle! Azóta is boldogok együtt, sőt, ez még közelebb hozta őket egymáshoz.

2011. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha tud szexelni ,feltétlen mindegy, hogy lát -e vagy sem.
2011. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az más ha a párod megvakul akkor persze h mellette maradsz. De önként a nyakadba venni egy ilyen kapcsolatot. Háát. Én nem lennék ilyen erős.
2011. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Semmiképpen sem. Nem is értem azokat, akik annyira toleránsnak állítják be magukat, hogy azt mondják, persze, ők elfogadnák a nem látó srácot barátjuknak. Az esetek 99.99%-ában persze ez elméleti okoskodás marad, de ha valóban ott állna egy vak srác és járni akarna velük, akkor valamilyen más indokkal biztosan nemet mondanának. Az ilyen emberek annyira kétszínűek.

Én legalább megmondom őszintén, hogy fogyatékossal nem ismerkedek.

2011. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy hiszem hogy talán el. Nekem édesapám is majdnem egész életében 85%-os látáskárosult volt egy baleset miatt, csak foltokat, hatalmas betűket, és nagyobb tárgyakat látott, gyakorlatilag semmi többet. Anyu mégis kitartott mellette, és együtt vannak a mai napig is, közel 50(!) éve. Nekem példamutató hogy anyu mennyire kitartóan segítette mindenben, és példamutató az ő felhőtlen, tökéletes kapcsolatuk is. Sosem hallottam, hogy otthon egy hangos szó elhangzott volna. Én azt hiszem, vagyok olyan erős, mint édesanyám, és elfogadnék egy ilyen fiút is.
2011. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ha már együtt vagyunk, és úgy lesz vak, akkor igen, természetesen, hiszen a szerelmemen nem változtat ez.

ha úgy ismerem meg, hogy vak, akkor szerintem nem.

tolószékes fiút pedig mégkevésbé. tudom, hogy előítélet , de akkor sem menne.

18L

2011. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék kapcsolatba vak férfival.

Ha a kapcsolat közben vakulna meg, nem hagynám el ezért.

2011. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha úgy adódna, hogy egy véletlen folytán megismerkedünk, és szerelmes leszek belé, akkor persze már ez nem érdekelne, és elfogadnám. Hogy később működne-e a kapcsolat, az más kérdés.


De ha valaki célzottan azt kérdezné, randiznék-e vak férfival, és szeretnék-e olyan Társat, akkor nem a válasz.


Szeretnék majd családot, és gyereket. Egy gyerekhez két szülő kell, vigyázni kell rá, el kell vinni ide-oda, és közben még intézni a mindennapi életet. Egy nem látó mellett ebből számtalan dolog csak rám hárulna, és ezt önszántamból nem választanám magamnak, hogy sok helyzetben olyan, mintha csak magamra számíthatnék, mert a párom nem képes segíteni. Még ha önhibáján kívül van is így.

2011. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!