Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 21 évesen egy 38 éves nő szeretője vagyok?

Figyelt kérdés
Haverom szerint gáz és azt javasolja, hogy hagyjam el a áőt, mert csak én jöhetek ki rosszul belőle.
2011. júl. 30. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
lol. Van itt egy 18 éves csaj aki 30 évesekkel kefélne. Szerintem rá kéne dobnod egy privit.
2011. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem felőled, hanem a nő felől árad a gáz szag... 21/L
2011. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Namost mé ha a csaj lenne 21 és a pasi 38 akkor már üzik százait kapná a nőktől, hogy "milyen érett vagy, hogy ilyen érett társra van szükséged":D
2011. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
És ha az a 30 éves pasi úgy néz ki, ahogy más sosem nézne ki még 20 évesen se? Ha olyan helyes akkor mi van?? És különben is miért kell elitélni?? Komolyan nem értem. Mindenkinek vannak fura dolgai, nem kell a mások gondolkozásmodjával foglalkozni ha annyira nem tetszik. Különben szerintem nem gáz, hogy buksz az idősebb nőkre. Nem a te hibád, hogy nem szereted a tapasztalatlanokat, vagy csak simán az idősebbek tetszenek. Ez van, én nem ítélem el, és aki ezmiatt cikiz, ne foglalkozz vele!
2011. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 22:40!


Ott a pont!:D

2011. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha élvezed és/vagy szereted. De ha téged ez aggaszt, márpedig aggaszt (akkor nem kérdezted volna meg itt), beszéld meg a nővel.
2011. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Lehet a haver féltékeny :D
2011. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem baj! Az érett nők is vágynak a friss húsra! :D

29N

2011. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass másra!:)
2011. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!