Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így barátnőm, ha nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Félek újabb kapcsolatba kezdeni, mert előbb-utóbb arra terelődik a téma, hogy beszéljek a barátaimról, vagy mutassam be őt nekik. De nekem nincsenek már sajnos és ezt elég cikinek tartom. Nem nagyon szeretek kifelé menni bulizni, csak nagyon ritkán. Nem vagyok csúnya gyerek, nem vagyok kocka sem, sok csajnak bejövök, de ez miatt(barátok hiánya miatt) eléggé félek összejönni velük. Rendes is vagyok nagyon, de mégis elkerülnek az emberek, mert nem vagyok az a beszédes típus. Van olyan lány, akinek nem fontos, hogy vannak-e barátaim? 21/F
2011. júl. 31. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb csaj a konkurenciát látja a haverokban, szóval nem tudom, hogy min pörögsz.
2011. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha kérdezi hogy vannak e barátaid azt mondod nincsenek... szerezz barátokat vagy törődj bele és attól hogy barátaid nincsenek barátnőd még lehet
2011. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:/ ezek nem túl kielégítő válaszok, sőt inkább eléggé leoltósak. de értem...
2011. júl. 31. 23:28
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim, csak 1 barátnőm, de vele is 3 havonta 1x talizunk kb. Szerintem nem igazán kellenek barátok. Én legalábbis azt szeretném, hogy a szerelmem legyen egyszerre a legjobb barátom is, hogy senki más ne álljon olyan közel. Ha van kedved ismerkedni írj privit.


20/l

2011. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lehet :) na egy csoportos összeröff? :)
2011. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ezzel foglalkozz... Egy csaj nem azért fog összejönni veled mert van 250 barátod.. :) 17/F
2011. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

de jó is lenne egy olyan :) meg lehetne szervezni, én benne lennék egy találkába, hátha utána lehetne akármi :)

Írnék privit, de nem enged be a freemailbe most (szokott ilyet csinálni) úh. holnapra halasztom. ;)

2011. júl. 31. 23:39
 8/15 A kérdező kommentje:
jó tudom, 20 perc és holnap :D
2011. júl. 31. 23:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Privihez nem kell freemail. ;)

Amúgy meg, hasonló típusú fiatalok gyűjtőhelye: innocentyoungs.sokoldal.hu, és like-oljátok frászon az oldalt, minél többen vagyunk annál jobb. :)

2011. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de válaszolni nem tudok rá, ha írnék, mer oda már kell freemail! :S, amúgy már be tudok lépni...
2011. júl. 31. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!