Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném jóvá? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá? Nem akarom elveszíteni (? )

Figyelt kérdés

Másfél éve egy férfi közeledését visszautasítottam, pedig nagyon nagyon belém esett.. Olyannyira durván utasítottam vissza, hogy összejöttem másokkal, akiket nagyon jól ismer, mert egy edzésre járnak.. és én is oda járok edzeni. Sőt egy iskolába is járunk. Ő egy felnőtt érett férfi, komoly gondolkozásmóddal. Mostanra már nagyon megbántam amit akkor tettem, másfél évvel ezelőtt. Kb. fél éve jöttem rá, hogy mekkora hülye voltam, de ma már sajnos nem bízik bennem :( Megpróbáltam neki bebizonyítani, hogy megbízhat bennem és minden más lesz mint volt, de sajnos nem hisz már nekem. Azt megmondta, hogy azóta is nagyon nagyon szerelmes belém, és tényleg az, nagyon látszik. Mindig engem néz, mindig féltékenykedik ha meglát mással sétálni a suliban. Jóvá szeretném tenni, de már esélyt sem ad rá. Azt mondta, hogy ha régen mások kellettek, akkor most is ugyanez lenne, és nem meri megkockáztatni, hogy kikezd velem, mert nem akarja, hogy még talán rosszabbul is járjon mint másfél éve. Azóta nem volt senkije és nem is akar mást.. De beleszól mit csináljak és mit ne, nehogy rossz útra térjek ( bár nincs szándékomban ) mégsem akar velem együtt lenni, azt mondta idézem: " Inkább szenvedek, mint hogy megpróbáljam veled, mert nagyon jól tudom, hogy ennek rossz vége lenne. " Még esélyt adni nem akar.. Ha feljön msnre rámír, érdekli mi van velem, kérdezősködik rólam mindenkitől, de ha szóba hozom a járást, mindig azt mondja: " Már megbezséltük, hogy ennek nem lenne semmi értelme. Neked még az izgaqlmak kellenek.. " Pedig ez nem igaz :( Most mondjátok, mit csináljak?? Nekem ő nagyon kell és a fejem lágya is benőtt már de egyszerüen esélyt sem ad arra, hogy megpróbáljam neki bebizonyítani :( Mit tegyek?? Nem bírom és nem is akarom annyiba hagyni és elfelejteni. :( Lehet soha nem fog megbocsájtani?? Mert oké, hogy ezek után ne mondjon elsőre igent.. de már több mint fél éve ez van :(( Azóta megbántam :'( Bocsi a regényért, aki elolvassa és tanácsot ad, annak nagyon nagyon köszönöm előre is !!


18/L


2011. aug. 1. 00:06
1 2
 1/11 BaKs ***** válasza:
Hát ez szívás, :( de vannak dolgok, amiket már nem lehet visszahozni, és csak 1 esélyed volt. hogy helyesen dönts. Ez most nem sikerült, mondj le róla, és ha mázlid van, talán egyszer még megkeres, de értelmetlen, hogy emiatt szenvedj. :(
2011. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
érettségiztél már?
2011. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez furcsa... oké, hogy nem hagyja magát, azt akarja, hogy "főj egy kicsit a levedben", ha már megbántottad, vagy egyszerűen igazat mond, és fél a csalódástól, de fél év az nem kevés idő. Érdemben sajnos nem tudok tanácsot adni, de én a helyedben abbahagynám a "nyomulást"... egy könyörgő esedező nő nem feltétlenül vonzó, vagy csak simogatod az egóját, és ezt (egy picit morbid módon) élvezi. Szerintem tartsd vele a kapcsolatot, ahogy eddig, de a kettőtök témáját kerüld! Hátha egy kis idő után meggondolja magát. Remélem, tudtam segíteni.
2011. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

már bocsi, de ez egy (és ne jut eszembe megfelelő hasonlat amivel kifejezhetném a gyávaságát)

bakker minden párkapcsolat egy szerencsejáték, ahol elég kicsi az esélyed a nyerésre és mégis szinte mindenki kockáztat, mert az igazság az, hogy megéri.

ahogy látom fél attól, hogy pofára esik újra. de miért nem gondol bele a "mi van ha nem" részébe?

tudod Schrödinger macskája. Ha a doboz kinyitása előtt nem tudod, hogy a macska él-e akkor szerintem érdemes kinyitni azt a k*rva dobozt és vállalni, hogy elásod a dögöt, vagy esetleg cirógatod és kényezteted amíg bírod.

2011. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Lehet ez lenne a megoldás, hogy kedves maradok vele meg minden, de kerülöm a témát, és kitudja, lehet, hogy majd elkezd gondolkozni, hogy még is megpróbálná. :)))) Köszii
2011. aug. 1. 00:15
 6/11 A kérdező kommentje:
00:04 --> igazad van :) majd ezt a hasonlatot még egyszer felhozom neki amit írtál, és ha ez sem működik akkor hagyom :) Köszi
2011. aug. 1. 00:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi 00:14-et akartam írni.
2011. aug. 1. 00:17
 8/11 FarY válasza:

Én elolvastam. Megértem a fószert(bár, nem tudom az "érett férfi" korban mennyit jelent), de ha tényleg szeret, akkor lehet, csak próbára tesz, hogy te menyire változtál azóta, bár szerintem ez elég rövid idő, ahhoz, hogy igazán változzon az ember, szerintem ezért nem is bízik benned. Lehet nem is fog, korábban nem kellett volna kegyetlennek lenni. Őszintén szólva, sosem értettem, hogy miért kell valakit szórakozásból az érzelmei miatt bántani, pont arról nem tehet szinte semmit az ember. De a lényeg. Talán még lehet egy kevés esélyed nála, a minimum a bocsánatkérés, és ha valóban csak őt akarod, akkor gondolom nem másokkal vagy kapcsolatban annak ellenére, hogy neked, csak ő kell. Magamból kiindulva, én megkockáztatnám a helyében, de hogy többet nem bíznék benned, az biztos. Folytonos féltékenykedés lenne belőle. Lehet ő ezért nem kockáztat.

Remélem hasznos volt.

2011. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
farY : Köszi, lehetséges, hogy így gondolkozik.. Ha esetleg tényleg összejönnénk.. tuti folytonos féltékenység lenne belőle :( Köszi
2011. aug. 1. 00:21
 10/11 anonim ***** válasza:
azért szerintem nem bakker vagyis nem feltétlen nézd én meg ugy látom hogy ő bepróbálkozott elutasitva és már nincs kedve próbálkozni lehet az is hogy ugygondolja ha megbocsájt azthiszed hogy könnyü préda ő akivel lehet játszadozni vagy csak nem is fél hanem miután elutasitottad ő a nemet nemnek vette és nem ugy hogy másfél év mulva igen legyen.....
2011. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!