Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A néger férfiaknak vajon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A néger férfiaknak vajon a néger nők vagy a fehér nők tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
fehérek,mert feltünési viszketegségük van és vmivel ki akarnak tünni a tömegből,vagy felháborodást kelteni a fehérek között...
2011. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
nem a dagadt fehér nők?
2011. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Micsoda kérdés...a válaszok biztos megváltják majd a világot...
2011. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Engem fehér férfiként sokkal jobban zavar hogy a fehér nők egy része kifejezetten a feka csávókért van oda (azt hiszik hogy nekik 3 lábuk van). Nem vagyok rasszista csak nekem így nem jut annyi nő.
2011. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Jaj te szegény...nem jut neked elég nő?:( Hány kellene?
2011. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
az interribanckodás mindig is csak az ostoba fehér nők jellemzője. Egy fekete nőt sem tudok mutatni fehér férfival.
2011. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
én mint nő (fehér) sose jönnék össze négerrel mert nekem nem tetszenek,mert nem természetes ahogyan egy kinaival lenni sem..és nem vagyok rasszista,de a néger négerrel legyen.kinai meg kinaival stb...
2011. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Én is imádom a fekete pasikat! És nem azért, mert nekik nagy a.......... Hanem egyszerűen, mert tudnak udvarolni! A stílusuk, a mentalitásuk, a megjelenésük, a bőrszínük, az,hogy jól énekelnek, táncolnak és jól is áll nekik! (mármint a tánc) :D
2011. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

"A stílusuk, a mentalitásuk, a megjelenésük, a bőrszínük, az,hogy jól énekelnek, táncolnak és jól is áll nekik! (mármint a tánc) :D"


gondolom láttál két will smith-filmet és már rögtön irogatod ezt a baromságot :)

négerek között is vannak táncosok, de ugyanannyi jó magyar táncos is van.. énekesek ugyanígy..... azért nem minden néger tud jól táncolni énekelni stb.. úristen te hány éves vagy? :'DDDD

2011. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a fehérek, de nyilván fekája válogatja.:D
2011. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!