Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja azt, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja azt, hogy én legyek a szeretője?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon szép, csinos, 30 éves 2 gyermekes anyukával. Van 2 gyereke és egy jóképű, jómódú férje, szép lakásuk, autójuk.


Az első pillanattól kezdve vonzónak találtuk egymást. Már csókolóztunk is, de még nem feküdtünk le egymással.


Szerintetek azért akar szeretőt mert megvan mindene? „Túl jó, tökéletes az élete” s egy kis kalandra izgalomra vágyik?!

A férje meg lehet túl rendes?


2011. aug. 4. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg izgalomra vágyik.
2011. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pff.passz. Megvan mindene,ez az egyik (pont te hiányoztál a tökéletes életéből) és /vagy szerelmes lett beléd ez a másik. Több elképzelésem nincs
2011. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak a kaland miatt.

Vagy lehet,hogy mégsem olyan tökéletes az élete,mint amilyennek te elgondoltad.

Lehet otthon kevés sex-et kap és ez nem elég neki.

2011. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod a dolgokat. Unatkozik, kalandra vágyik, nincs semmi gondja, pezseg a vére. Kufircold meg rendesen, de vigyázz, nehogy belezúgj! :D

Egyébként te mennyi idős vagy?

2011. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2011. aug. 4. 15:42
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy csak 20-nak néznek
2011. aug. 4. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyanok akiknek semmi sem elég a boldogsághoz. Ha valóban megvan mindene. Mert a szép ház, autó, jóképű férj még önmagában nem ok a boldogságra. Az is megeshet hogy a jó modorú férje semmibe sem veszi, nem szeretkezik vele, ne adj isten megcsalja, akármi, az már elég ahhoz hogy hozzád menjen egy kis gyengédségért, izgalomért. Más kérdés hogy ha problémák vannak miért nem próbálja a férjével megoldani a gondokat inkább. Ha meg nem sikerül akkor miért nem hagyja el. Gondolom a gyerekek miatt címszóra fogná, igazából a pénz az ok ilyenkor, meg a kényelmes élet. Valszeg egyedül nem menne neki olyan jól. A kérdés itt az, hogy te mennyire vágysz az izgalomra:D Esetleg ha kiderül, akkor a túl rendes férje beveri, vagy bevereti a képedet, plusszba még odapasszolja az asszonyt a két gyerekkel. Vagy anélkül, tök mindegy. Te tudod, hogy kell-e neked a bonyodalom. Egy kis félig off, bocsi érte: Megjegyzem személy szerint úgy tartom hogy erkölcstelen, szemét dolog másnak a párjával, házastársával viszonyt kezdeni vagy folytatni. Én ilyenkor mindig az átvert fél helyébe próbálom beleképzelni magam. Lehet úgy érzed hogy nem a te dolgod meg ilyenek, de majd jusson eszedbe ez a sztori amikor majd a te párodat k.rogatja valaki más:)
2011. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!