Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdenétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdenétek egy olyan kapcsolattal, ahol a szex egy az egyben halálra van ítélve, üres, lapos, semmilyen = nulla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért van halálra ítélve?
2011. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Miért olyan gáz?
2011. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van annak, hogy a szex nem működik, megpróbálnám ezt kideríteni, és változtatni rajta.
2011. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindig lehet rajta segíteni ha akarjátok. Nálunk egy éve nincs szex pedig együtt vagyunk, betegség miatt nem lehet, mégis megvagyunk nélküle, nehéz, de reméljük hamarosan vége ennek az iszonyú időszaknak, de rájöttünk hogy szex nélkül is nagyon de nagyon jól kijövünk. Szóval ha nem egészségügyi probléma és meg lehet oldani, akkor nem tudom miért nem változtattok hogy jó legyen. Mi a baj, miért mondog hogy halálra van ítélve?
2011. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azért érzem halálra ítélve, mert semmi sem történik. Mostmár kb. egy hónapja nem voltunk úgy együtt. Ha el is jutunk odáig, akkor annyi az egész, hogy szétteszi a lábát, 5 perc alatt megdugom, aztán mindenki megy a dolgára... de komolyan: ugyanaz a póz, ugyanaz a szituáció, ugyanaz minden! Én eleinte próbáltam változtatni, próbáltam kicsit felfrissíteni, de nem gondolom azt, hogy ez feltétlenül (csak) a férfi dolga lenne. Borzalmasan belefáradtam már ebbe, és igazából nem tudom, hogy a szakítás lenne-e a megfelelő lépés vagy mi, de ez már nagyon gáz :-(
2011. aug. 5. 15:33
 6/19 anonim ***** válasza:
És hol a kommunikáció ebben a kapcsolatban? Miért nem beszélitek meg, miért nem kérdezed meg hogy ez neki így tényleg jó??? Ne legyél már elanyátlanodva, beszélni kell, különben csak rosszabb lesz, és nem a szakítás a megoldás, persze ha nem szereted akkor az, de ha szereted akkor beszéld meg vele, és talán választ kapsz. Hány évesek vagytok?
2011. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha nálunk is egészségügyi probléma miatt nem lenne semmi, akkor annak "örülnék", mert tudnám, hogy oka van, pontosabban hogy mi az oka.Érzem magam annyira kultúráltnak, hogy megértsem, de így...
2011. aug. 5. 15:36
 8/19 A kérdező kommentje:
A beszélgetésen már régen túl vagyunk... Ígéret? "Rendben, megoldjuk, odafigyelek és minden más és jobb lesz és megoldjuk". Változás? Semmi! 29 éves vagyok én, barátnőm 26.
2011. aug. 5. 15:39
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor itt valami probléma van, nincs már szerelem bnőd részéről vagy nem tudom, de amiket leírtál eléggé úgy néz ki, hogy őt nem érdekli az egész. Szeret téged? Te szereted őt?
2011. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs rá egészségügyi oka, akkor valóban gáz. Két lehetőség van: ha nagyon szereted őt és képes vagy szex nélkül élni, akkor együtt maradtok, de ezzel lemondassz a szexről. Ha viszont úgy gondolod, hogy ezt nem akarod, akkor beszélj vele. Értesd meg vele, hogy ez neked ugyanúgy fontos a kapcsolatban. És ha nem kapod meg, akkor számodra már nem jó vele lenni. És nem marad más mint a szakítás.
2011. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!