Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha 30 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha 30 évesen, terhesen meghalna a feleségetek?

Figyelt kérdés
Egy közeli rokonom nem rég elhunyt, terhesen. Friss házasok voltak(alig féléve keltek egybe, több mint 5 év után), a baba viszont él és virul szerencsére. Most találkoztam a férjével, a tragédia után több mint félévvel, és hihetetlenül megrázott az az üres tekintet ami az arcán volt. Nem tudom, hogy birkóznék meg egy ilyen helyzettel, most nincs senkim, de eltudom sajnos képzelni, hogy milyen fájdalmakat élhet át, lehet önző vagyok, de én megölném magam. Ti mit tennétek?
2011. aug. 6. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért,de ha terhesen meghalt, a baba hogy él és virul?
2011. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha a baba ott van neki,akkor nem lehet ilyen önző!Se Ő,se más!Nem az öngyilok a megoldás!Idővel változik majd ez az állapot főleg amikor a kicsiben már egyre nagyobb örömét leli,és megtanul együtt élni a fájdalmával...és még hálás is lesz a feleségének,a sorsnak...hogy a kicsit legalább meghagyta neki.
2011. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
hát szerintem nem tudom... sajnos vannak ilyen esetek és bele sem merek gondolni hogy hasonlót éljek át :/ mindenki máshogy reagálna rá szerintem...valószínűnek tartom, hogy az ismerősödben csak az tartotta a lelket, hogy ott a picúr akiért felelősséggel tartozik, a saját gyermeke... egy igazi szülő bármire képes a gyermekéért...bármilyen kínt átél csak azért hogy a babának mindene meglegyen...nagyon sok kitartás kell hozzá...
2011. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első: Császározták, utána halt meg 1 hónappal.

második: Én is így gondolom, viszont unokahúga és a férje fogja felnevelni, úgymond örökbe adták. Persze ő is foglalkozik vele, de nem ugyan az... :( Engem is csak a baba éltetne, de így...nem értem.

2011. aug. 6. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Én fordított esetet ismerek. A férj halt meg a szülés előtt. Hát mint ne mondjak, a nőt nem boldogította, hogy legalább a gyerek ottmaradt. Még most is gyógyszert szed, pedig a gyerek már felnőtt. Szerintem az a normális ha társat jobban szereti az ember, főleg ha a gyerek még meg sem született. Azt látni hogy a gyerek él és hasonlít a halott félre, inkább arra ad okot, hogy mérges legyen rá, hogy miért a párjának kellett meghalni. Ez most erős, de szerintem vannak páran akik így gondolják.
2011. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

felakasztanám magam

21f

2011. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 heloka ***** válasza:
83%

miért nem ő viseli gondját a kicsinek? :o ://

amúgy ez olyan mint az "Apja lánya" című filmben :(

szomorú, de attól hogy elmegy valaki a szeretteid közül, te még életben vagy, és neked is csak ez az 1 életed van.

valaki gyorsabban valaki lassabban lép túl ilyen megrázkódtatásokon, de az élet megy tovább..:/

2011. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

17:26: Erős, de jogos...gyereket még lehet csinálni, szerelmet, feleséget...ŐT...már soha.


Utolsó: Gyámban van, hogy tudjon dolgozni, és törleszteni a hitelt, amit felvettek 1 éve...hogy legyen saját lakásuk. :( Nem tudom, és mivan ha neki Ő volt az élete? Én legalábbis ha szeretek valakit...akkor nem számít senki más, csak Ő, pedig nem nő vagyok... A tekintetéből nekem úgy látszik, hogy ő is így érezz. Ezért tettem fel a kérdést, féltem őt. Remélem tényleg a baba tartja majd benne a lelket, és ha nem is lép túl ezen, de boldog lesz talán még egyszer, valamikor... Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 6. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm, akinek az anyukája belehalt a szülésbe. Hogy akkor hogy viselték nem tudom, de 20 év után egész boldog családnak tűnnek.Az apának azt hiszem van élettársa is.
2011. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!