Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok már csak a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok már csak a szex miatt érnek valamit. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy hiába keresem érzelgősen a társaságukat, lepattintanak. Más gondolkodásúak, éretlenek. A problémáimat sokkal jobban fiú barátaimmal, ők sokkal érettebben gondolkodnak, és értelmesebbek is.


Rájöttem, nekem párakapcsolat nem kell, túl sokat koppantam. Csak szexelni szeretek lányokkal, másra nem jók. Ti mit gondoltok?


2011. aug. 6. 20:03
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
lol.
2011. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
20%
Nem, mivel ez mindig is így volt.
2011. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem a tizenéves korosztályban kéne próbálkoznod;) és amúgy nem.


20L

2011. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 heloka ***** válasza:
rossz helyen keresgéltél
2011. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim válasza:
Nem biztos!
2011. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:

TE SZEGÉNY!!! :-(


Pedro

2011. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
49%

így van, egyetértek, a nők csak szexre jók, le is írom miért: ha kedves vagy velük és egyenrangú félként egy párkapcsolatot próbálsz meg létesíteni velük, beszélgetni akarsz velük kulturáltan akkor jönnek a hülye válaszok: legyünk csak barátok, nem avgy az esetem, stb. mint valami beprogramozott gépek, ugyan azt mondja mindegyik.

Ez afféle pavlovi reflex lehet náluk.

DE ha jön egy olyan pasi aki semmibe veszi őket, ler*bancozza őket, szia dugunk? és csak a szexre kell nekik bevallja őszintén, tehát rosszfiú akkor azzal mennek el.

Így másra nem jók a nők csak szexre, általánosítás, így van, hogy miért? mert még egy nő sem bizonyította nekem be az ellenkezőjét!Márpedig addig így is fogom gondolni amíg volt egy tucat nő aki bebizonyította nekem hogy így van.

21f

2011. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy eddig nem hurrogtatok (még) le. De szóval értitek, egyik csaj se alkalmas többre, azok közül, akik jól néznek ki. Akik pedig úgymond normálisabb gondolkodásúak, visszahúzódóak, azok meg elvarázsolva élnek egy álomvilágban.
2011. aug. 6. 20:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!