Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezem meg attól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezem meg attól a lánytól aki tetszik hogy nem e akar a barátnőm lenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer téged, akkor meg ne próbálj ezzel nyitni. Ha már ismeritek egymást valamennyire, próbálj minél több közös programot szervezni vele és az egyik alkalmával (de nem rögtön az elsőn) kérdezd meg tőle! Hajrá! :)
2011. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam, mondtam, hogy ne ülj oda a géphez!!! Menj vissza a szobádba! Ma nem nézhetsz mesét.
2011. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de télleg hány évesek vagytok? am szépen lassan közeledj felé ebben a témában :)
2011. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lennél a barátnôm? v. járnál velem? ilyen egyszerû ;)
2011. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia :)


Én lány vagyok, szerintem úgy is csinálhatnád, h esetleg hazkíséred vagy elhívod valahova, beszélgettek, jobban megismeritek egymást, aztán azt mondod: -Figyelj XY. Nagyon tettszel nekem, de nem tudom h te viszont. Járnál velem? :) vagy megkérdezed h tettszik-e neki vmit és akkor biztos visszakérdez, akkor pl mondhatnád így: - A lány aki tettszik nekem (a lány tulajdonságait felsorolod) aztán biztos h magára ismer! :)

Nekem így mondta el az egyik barátom h szeret. Ha mégis elutasítana, akkor ne ess szét,a kudarc sajnos benne van a pakliban! :S


Remélem segítettem, szia :)


14 éves lány :)

2011. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!