Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek beszéljek vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszéljek vele, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút kb 4hónapot voltam vele, de nagyon jó volt vele lenni, meg minden, nagyon megszerettem. Egyik hétvégi bulin pedig, oda sem jöt hozzám se semmi, ami nagyon rosszul esett nekem, mert elözö nap még minden ok volt és pár napra pedig megtudtam, hogy összejött valakivel a buli után:S Sok barátomtól hallottam vissza hogy azt mondta, hogy ö nem tudja mit akar, meg ilyenek de nekem nem irt semmit, persze megtudta azt, hogy nagyon kiakadtam ami szerintem természetes volt, és azóta sem beszéltünk nem irt se semmi, és pár hete pedig megtudtam azt, hogy szakitottak, én meg nem tudom lezárni, ezt az ügyet mivel nem mondot semmit akkor, és fogalmam sincs, hogy mit csináljak vele:S mert még mindig szeretem ezek után is:S szeretnék vele beszélni, hogy miért csinálta ezt, hogy letudjam legalább zárni az ügyet, vagy szerintetek hadjam a fenébe?BOCSI, a sok irásért:(
2011. aug. 12. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
édes jó istenem.. ennyit már nem tudok olvasni ilyen későn
2011. aug. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Lion ***** válasza:
Ne haragudj, de ki a fenének kellene egy olyan divatmajom emberke, aki elkezd valakivel "összemelegedni", és aztán egy buliban csak úgy összeszed valaki mást? Hidd el nekem, többet érsz Te annál mint hogy egy ilyen láma legyen a párod! :)
2011. aug. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha így nem tudod lezárni, akkor keresd meg, és beszélj vele. de ne jöjj vele össze újra, nincs értelme... újra így járnál.
2011. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, és igazatok van teljesen, és köszönöm szépen azoknak, akik értelmes választ irtak, hogy vetettek annyi fáradságot rá, hogy elolvasátok, és irjatok rá:)Szerintem is majd beszélek csak vele, ezt nem tudtam eldönteni, hogy beszéljek vele vagy ne?mert a bartátaim azt mondták, hogy annyit sem érdemel, hogy szóba álljak vele. De ha beszélek vele, legalább letudom majd zárni.
2011. aug. 12. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha szeret megér egy próbát, nem tudom hány évesek vagytok de nem is fontos, a körülményeket sem... te tudod az érzéseidet, az hogy a barátaid mit mondanak ez esetben ne számítson szerintem! Legalább zárd le vele a dolgot (egy cipőben járunk kedves Kérdező.. :( ) hogy nyugodtan tovább lépj.. bár ettől még mindig szeretni fogod, az érzéseid nem fognak változni!
2011. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, megér egy próbát, úgy értem. Bocsi :)
2011. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm szépen:)Beszélni fogok vele biztos, legrosszabb esetben pedig legalább letudom vele zárni. De szerintem ha Ö szeretne, akkor neki kellene, hogy keressen engemet, és bocsánatot kellene, hogy kérjen amit csinált...lehet, hogy ö is összevan zavarodva, és lehet azt hiszi, hogy már nem érdeklem, mert mikor megtudtam nagyon kiakadtam, és ilyenkor sok dolog van amit mondasz amit nem is gondolsz komojan, és lehet szégyel velem beszélni azok után amit csinált vagy nem tudom:S A barátaim meg azt mondták, hogy amit csinált ezek után eszembe se jusson, hogy én menjek oda hozzá beszélni meg minden, és hogy tartsam meg a büszkeségemet meg ilyenek, de szerintem ez hülyeség sokat érek el a büszkeségemmel, ha beszélek vele legalább letudom zárni az ügyet, és köszönöm nektek amiket irtatok:)
2011. aug. 12. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!