Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak rá az igazira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak rá az igazira, ha én egy kicsit más vagyok minta többi 14 éves lány?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy. Bár én a te helyedben várnék még. Keress te is más fiút. Vagy, hogy értetted, hogy más vagy? Lezbikus?
2011. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nem vok lezbikus csak engem vonz egy kicsit a tanyasi világ és anyám szerint így nem találom meg az igazit! amúgy májusban leszek 15!
2011. aug. 13. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy kicsit más vagy?


Egyébként írj nekem privit, szívesen ismerkedem, vagy csak dumáljunk a témáról, nagyon érdekelne, mert én is kilógok az átlag fiatalok közül. De a részleteket priviben, oké.


Csak te tudsz írni nekem, úgyhogy rajtad múlik dumálunk-e vagy sem.

2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

úgy imádom h a legtöbb 14 éves odaírja h mikor lesz 15 xD nem tök mind1? 14 vagy és kész.

az igazi ilyen korban senki sem talál rá, vagy csak nagyon ritka esetben. szval ne ilyennel törődj :)

2011. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
kiváncsi leszek mikor lesz neked boldog családi életed. ha igy élsz 14 évesen, akkor SEHOGY! majd emlékezz vissza rám, mert persze most höbörögni fogsz, hogy milyen jogos szollak le, de én már kicsit több mindenen tul vagyok, mint te.
2011. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocs de mért hőbörögjek ha én tettem fel a kérdést??
2011. aug. 13. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
14 évesen akarod megtalálni az igazit, és azt állítod h te más vagy...nem...te pontosan olyan vagy mint a korosztályod:D
2011. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
érdekes!de mégis mindenki piszkál amiért ijen vagyok mert senkit nem érdekel a kertészet az állatartás vagy tenyészet!engem meg érdekel!úgy ahogy horgászok is már 3 éves korom óta!
2011. aug. 17. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:

minden ember más, de a gondolkodás módod ugyan olyan (szar) mint a korosztályodé.

14 évesen érettnek érzed magad, felnőttnek közben a közelében sem jársz. és ez nem szemrehányás, mivel a legtöbb 14 éves ilyen. a lényeg h 14 évesen minden p*csa az igazit keresi (feleslegesen)....

2011. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!