Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy eddig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy eddig csak nekem voltak rémálmaim párommal kapcsolatban neki nem, most viszont már nekem nincsenek szinte, neki vannak?

Figyelt kérdés
folyton féltékeny típus voltam, vagy csak féltem tőle, hogy nem szeret, ő annyira sosem mutatta ki érzelmeit mint én, meg nem tűnik féltékeny típusnak, még ha néha az is volt, eddig alig álmodott rólam, se rosszat se jót, most viszont eltűnni látszanak az álmaim, sőt van hogy jókat álmodok róla, ő viszont már harmadszorra álmodja azt minimum hogy elhagyom, megcsalom, és pont olyan személlyel akivel jóban van, de ennek nincs alapja, és persze rosszul esik neki. Mi ez a változás? Lehet ő is aggódik már, vagy jobban ragaszkodik hozzám?
2011. aug. 14. 23:05
 1/4 anonim válasza:
Hmm.. ez egy eléggé érdekes dolog,amit leírtál. Szerintem szeret téged,mert ha nem szeretne,nem érdekelné a dolog. Na meg ha nem szeretne,biztosan nem veled lenne. Na de ez csak az én véleményem. :)
2011. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 14. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hóna alatt van egy centrifuga. Mingyá lejár
2011. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a sima szerelm hullám

Szerelmes voltál, mint egy gép, ő meg kevésbé, ez most megfordult. Te megszoktad, ő meg megérezte és pánikból belédszeretett.

Nézz Freddy Krugert, lesz álmod, ne izgulj! :D

2011. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!